Ātro kredītu izkrāpēja: es tikai gribēju palīdzēt

6 komentāri
Ātro kredītu izkrāpēja: es tikai gribēju palīdzēt

Par aptuveni 20 zem sveša vārda paņemtiem ātrajiem kredītiem Valmieras rajona tiesa kādai Evijai Zavadskai šodien piesprieda piecu gadu nosacītu cietumsodu. Pati apsūdzētā vainu atzina, bet taisnojās, ka esot tikai gribējusi saviem upuriem palīdzēt.

145 epizodes

Zavadska bija apsūdzēta 145 noziedzīgās epizodēs gan par krāpšanu, gan zagšanu, gan specifiskāk – nelikumīgām darbībām ar finanšu instrumentiem. Faktiski tas nozīmē, ka apsūdzētā, izmantojot personīgu pazīšanos ar saviem upuriem, ar dažādiem aizbildinājumiem izlūgusies viņu bankas konta pieejas datus. Šos datus viņa izmantojusi, lai paņemtu ātros kredītus. Šādi paņemti aptuveni 20 kredīti par kopējo summu – gandrīz 4000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesā viņa savu vainu pilnībā atzina, un izdarīto nožēloja. Jautāta, kādēļ tā rīkojusies, apsūdzētā uzstāja, ka esot tikai gribējusi palīdzēt saviem upuriem. Kā tieši liekas kredītsaistības viņiem palīdzētu, apsūdzētā nespēja paskaidrot.

Viegli izsekot

Noziegumi pastrādāti, par pēdu slēpšanu lieki neuztraucoties. Prokurors norāda, ka, piemēram, nauda no upuru kontiem pārskaitīta uzreiz uz Zavadskas kontu, tādējādi atvieglojot izmeklētājiem pierādīšanas darbu.

”Cilvēks vienkārši tik tālu neaizdomājās, ka elektroniskajā vidē paliek pēdas. Cilvēki orientējas uz labuma gūšanu šodien, un nedomā, ka atbildība par to var iestāties rīt,” norāda prokurors Sergejs Noviks.

Tiesa Zavadskai par nodarīto piesprieda piecu gadu nosacītu cietumsodu. Spriedumu vēl var pārsūdzēt, tomēr prokurors neplāno to darīt.

TOP komentāri

 • maris
  +2 +2 0

  maris

  vai tiesam valdiba gul pa zaptes burcinu cilveku baz aiz restem te pa miljonu krapniecibu notiesa nosaciti nu ta ko laudis var krapties un nesanemt neko.butu tos pasus tiesnesus vajag apkrapt ko tad ari dos nosacitsodu
 • aaa
 • maris
  0 0 0

  maris

  ja cilvekiem un parejiem krapniekiem idves lieiaku drosmi nemt piemeru no sis krapnieces kura tika sveika cauri tikai ar pirksta majienu nu nu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl