Komentāri

Ceturtdien, 27. oktobrī, bēdīgi slavenajā krustojumā uz Bauskas šosejas jeb autoceļa A7 pie pagrieziena uz Katlakalnu notikusi kārtējā avārija. Šoreiz sadūries neatliekamās medicīniskās palīdzības busiņš un kādas jaunas sievietes vadīts vieglais auto Honda Civic.

Tikai brīdi pēc negadījuma krustojumā vēl valdīja pamatīgs apjukums. Abi sasistie spēkrati bija bloķējuši lielāko ceļa daļu, un ātri vien izveidojies pamatīgs sastrēgums. Tādēļ atbraukušie policisti steidza darīt visu, lai sasistos braucamrīkus varētu pēc iespējas ātrāk novākt no brauktuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī jaunkundze pēc pieredzētā bija manāmi satraukta, jo no mazāk svarīga ceļa izbraukusi priekšā “ātrajai palīdzībai”, uz notikuma vietu izsauktie kārtības sargi atklāj, ka šajā situācijā nav viennozīmīgi skaidrs, kurš tad vainojams avārijas izraisīšanā.

Skaties bildes

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl