Komentāri

Ceturtdien, 27. oktobrī, bēdīgi slavenajā krustojumā uz Bauskas šosejas jeb autoceļa A7 pie pagrieziena uz Katlakalnu notikusi kārtējā avārija. Šoreiz sadūries neatliekamās medicīniskās palīdzības busiņš un kādas jaunas sievietes vadīts vieglais auto Honda Civic.

Tikai brīdi pēc negadījuma krustojumā vēl valdīja pamatīgs apjukums. Abi sasistie spēkrati bija bloķējuši lielāko ceļa daļu, un ātri vien izveidojies pamatīgs sastrēgums. Tādēļ atbraukušie policisti steidza darīt visu, lai sasistos braucamrīkus varētu pēc iespējas ātrāk novākt no brauktuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī jaunkundze pēc pieredzētā bija manāmi satraukta, jo no mazāk svarīga ceļa izbraukusi priekšā “ātrajai palīdzībai”, uz notikuma vietu izsauktie kārtības sargi atklāj, ka šajā situācijā nav viennozīmīgi skaidrs, kurš tad vainojams avārijas izraisīšanā.

Skaties bildes

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl