”Ātrie” atsakās hospitalizēt pacientu ar muguras traumu

2 komentāri

LNT raidījuma Degpunktā komanda saņēma zvanu no diviem puišiem, kuri brīvdienās atpūtušies bēdīgi slavenajā ”dzertuvē” Krasta ielā 47, Jēkabpilī. Viens no vīriešiem tur savainojis muguru.  Un nav nekāds brīnums, ka uz šo adresi ātrā palīdzība braukusi negribīgi.

Divi jauni puiši – Armands un Artūrs – vakar vakarā devās iedzert uz bēdīgi slaveno adresi Krasta ielā 47. Mierīgi, bez skandāliem pasēdējuši, līdz noticis kas negaidīts. Viens no puišiem guvis traumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puiši nolēmuši izsaukt neatliekamo palīdzību, taču pēc apskates mediķi vienojušies, ka hospitalizācija nav nepieciešama. Par to Armands ir pamatīgi sašutis.

Uz gultas gulošais Artūrs apgalvo to pašu – mediķi izmērījuši asinsspiedienu, un tas arī viss. Protams, cietušais var pastaigāt, un gan jau sasitumus izdziedēs mājās, tomēr tobrīd licies, ka nepieciešama slimnīcas ārstu palīdzība.

Mediķi gan apgalvo pretējo – viss noticis pieklājīgi, un ārstiem grūti kontaktēties bijis ar nedaudz iereibušajiem vīriešiem, taču palīdzība neesot atteikta. Sniegta konsultācija, ko darīt, ja sāpes nepāriet.

Protams, ja cietušajam ir sūdzības par mediķu darbu, viņš vienmēr var vērsties Medicīnas aprūpes un darbaspējas ekspertīzes kvalitātes kontroles inspekcijā ar iesniegumu, kur konkrētā situācija tiks pārbaudīta.

TOP komentāri

 • Nesapraša
  0 0 0

  Nesapraša

  Būtu vērtīgāks raksts, ja norādītu, kam (kur) par tādiem pacientiem var pasūdzēties ārsts, kurš regulāri konsultē pritonos to iereibušos iemītniekus, kuriem, kad dzira beigusies, ataust atmiņā sāpīte, kas atnākt uz pritonu nebija traucējusi......
 • tims
  0 0 0

  tims

  smiekli nâk! Kāda trauma! Dzer un vazājas apkart. Tādiem sodus jaliek,par viltus izsaukumiem

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl