Atrasts no Olaines cietuma izbēgušais noziedznieks

Komentāri
Atrasts no Olaines cietuma izbēgušais noziedznieks
FOTO: LETA

Tiesībsargājošajām iestādēm izdevies atrast no Olaines cietuma slēgtās nodaļas aizbēgušo Sergeju Jeļisejevu, informēja Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) preses pārstāve Ināra Makārova.

Izbēgušo izdevies atrast IeVP Drošības daļas darbiniekiem šorīt Rīgā, Pļavniekos. Makārova piebilda, ka īpaša pateicība noziedznieka meklēšanā ir Valsts policijas darbiniekiem un iedzīvotājiem, kuri sniedza noderīgu informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka likumsargi iepriekš bija pārbaudījuši vairākas adreses, taču noziedznieka atrašanās tajās nav apstiprinājusies, iepriekš pastāstīja IeVP.

Tāpat IeVP turpina dienesta pārbaudē skaidrot bēgšanas apstākļus, taču neviena amatpersona uz izmeklēšanas laiku šobrīd no amata nav atstādināta. Izmeklēšana tiek veikta arī kriminālprocesā par bēgšanu.

IeVP lūdz sabiedrības palīdzību notiesātā meklēšanā un par jebkuru informāciju lūdz ziņot Valsts policijai pa tālruni: 112, 110 vai 29 425 235.

Jau ziņots, ka martā no cietuma aizbēdzis agrāk astoņas reizes tiesātais 1990. gadā dzimušais Sergejs Jeļisejevs.

Notiesātais ir 180 centimetrus garš, kalsns un ļoti īsiem matiem. Vīrietis bija ģērbies tumšā sporta jakā un tumšās biksēs. Īpašas pazīmes – labi pamanāma kreisās auss trauma.

Notiesātajam nav personu apliecinoša dokumenta un viņš ir bez jebkādiem iztikas līdzekļiem. Jeļisejevs no cietuma izbēdzis, pārzāģējot loga restes.

Lasi vēl