VIDEO: Policija meklē slepkavu, kurš nežēlīgi nogalinājis mūķeni

Komentāri

Policija meklē slepkavu, kas nežēlīgi nogalinājis Vissvētākās Marijas klostera mūķeni. 79 gadus vecā sieviete nogalināta atceļā uz mājām. Viņas līķis paslēpts žagaru kaudzē. Klostera māsas par notikušo ir šokā, taču sola, ka nelaiķe tiks iecelta svēto mocekļu kārtā.

Mūžīgo mieru dod viņai, Kungs, un mūžīgā gaisma lai atspīd viņai! Šādus atvadu vārdus savai māsai Leonīdai klostera mājaslapā veltījušas pārējās mūķenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

79 gadus vecā Leonīda bezvēsts pazuda 6. decembrī. Viņa izgāja no savas dzīvesvietas, Ķīpsalas klostera uz Jāzepa baznīcu, taču mājās tā arī neatgriezās.

Sirmgalves līķi policija atrada tikai pēc nedēļas. Mirusī bija paslēpta  zem sazāģētu koku un zaru kaudzes. Sievietes nāves cēloni noskaidros ekspertīzē, tomēr ārējās pazīmes liecina, ka nāve iestājusies vardarbīga uzbrukuma rezultātā. Liktenīgajā dienā sieviete nebija ģērbusies specifiskajā mūķeņu apģērbā, bet gan parastās drēbēs.

TV3 ziņām izdevās sazvanīt klostera vadītāju, kura īsā telefona sarunā uzsvēra – policija joprojām veic izmeklēšanu, kā rezultātā bojā gājušo klostera māsu vēl nevar apbedīt. Tomēr pārējo klostera māsu atmiņā viņa paliks kā ļoti gaišs cilvēks.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess un notiek nozieguma izmeklēšana.

Ikvienu, kuram ir kāda informācija par notikušo, policija aicina zvanīt uz telefona numuru 67086712 vai anonīmo tālruni 67086677.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl