VIDEO: Policija meklē slepkavu, kurš nežēlīgi nogalinājis mūķeni

Komentāri

Policija meklē slepkavu, kas nežēlīgi nogalinājis Vissvētākās Marijas klostera mūķeni. 79 gadus vecā sieviete nogalināta atceļā uz mājām. Viņas līķis paslēpts žagaru kaudzē. Klostera māsas par notikušo ir šokā, taču sola, ka nelaiķe tiks iecelta svēto mocekļu kārtā.

Mūžīgo mieru dod viņai, Kungs, un mūžīgā gaisma lai atspīd viņai! Šādus atvadu vārdus savai māsai Leonīdai klostera mājaslapā veltījušas pārējās mūķenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

79 gadus vecā Leonīda bezvēsts pazuda 6. decembrī. Viņa izgāja no savas dzīvesvietas, Ķīpsalas klostera uz Jāzepa baznīcu, taču mājās tā arī neatgriezās.

Sirmgalves līķi policija atrada tikai pēc nedēļas. Mirusī bija paslēpta  zem sazāģētu koku un zaru kaudzes. Sievietes nāves cēloni noskaidros ekspertīzē, tomēr ārējās pazīmes liecina, ka nāve iestājusies vardarbīga uzbrukuma rezultātā. Liktenīgajā dienā sieviete nebija ģērbusies specifiskajā mūķeņu apģērbā, bet gan parastās drēbēs.

TV3 ziņām izdevās sazvanīt klostera vadītāju, kura īsā telefona sarunā uzsvēra – policija joprojām veic izmeklēšanu, kā rezultātā bojā gājušo klostera māsu vēl nevar apbedīt. Tomēr pārējo klostera māsu atmiņā viņa paliks kā ļoti gaišs cilvēks.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess un notiek nozieguma izmeklēšana.

Ikvienu, kuram ir kāda informācija par notikušo, policija aicina zvanīt uz telefona numuru 67086712 vai anonīmo tālruni 67086677.

Lasi vēl