Komentāri

Šajā rītā kāds jauns puisis no Spānijas varēja izbaudīt braucienu galvaspilsētas kārtības sargu automašīnā. Jau policijas iecirknī, apmaksājot naudas sodu, viņam nācās šķirties no vairākiem simtiem eiro. Kas kalpojis tam par iemeslu?

Lai arī darba dienas nakts aizvadīta mierīgi, jau austot rīta gaismai, kārtības sargi kļuvuši par lieciniekiem, kādas tūristu kompānijas izdarībām Mārstaļu ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā redzams videomateriālā, jaunā vīrieša draugi ir sajūsmā par šo nodomu un pat nedaudz piepalīdz pamatīgi apreibušajam atpūtniekam. Maz ticams, ka tikpat smieklīgas šīs izklaides šķiet citiem pilsētniekiem, kuri šajā rītā sastopas ar kompāniju. Garāmgājēji novēršas, bet taksistam nākas pat piebremzēt, lai bezbiksis varētu paiet nost no brauktuves. Protams, redzot šīs ainas, uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Vecrīgas policistu patruļa.

Šī nožēla un skaidrojums, ka šādi rīkojies, jo vēlējies vien pajokot, gan neatbrīvoja pārkāpēju no atbildības. Jaunais vīrietis aizturēts un nogādāts iecirknī, kur veikta alkohola pārbaude. Tā atklājusi, ka ballīte beigusies ar gandrīz divarpus promilēm alkohola. Policistu uzfilmētais pāris minūšu garais video un izbrauciens policijas busiņā šim tūristam izmaksājis precīzi divsimt piecdesmit eiro.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl