Atrašanās bez biksēm Vecrīgā nav pārāk laba doma… Šis spāņu tūrists par to samaksāja 250 eiro

Komentāri

Šajā rītā kāds jauns puisis no Spānijas varēja izbaudīt braucienu galvaspilsētas kārtības sargu automašīnā. Jau policijas iecirknī, apmaksājot naudas sodu, viņam nācās šķirties no vairākiem simtiem eiro. Kas kalpojis tam par iemeslu?

Lai arī darba dienas nakts aizvadīta mierīgi, jau austot rīta gaismai, kārtības sargi kļuvuši par lieciniekiem, kādas tūristu kompānijas izdarībām Mārstaļu ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā redzams videomateriālā, jaunā vīrieša draugi ir sajūsmā par šo nodomu un pat nedaudz piepalīdz pamatīgi apreibušajam atpūtniekam. Maz ticams, ka tikpat smieklīgas šīs izklaides šķiet citiem pilsētniekiem, kuri šajā rītā sastopas ar kompāniju. Garāmgājēji novēršas, bet taksistam nākas pat piebremzēt, lai bezbiksis varētu paiet nost no brauktuves. Protams, redzot šīs ainas, uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Vecrīgas policistu patruļa.

Šī nožēla un skaidrojums, ka šādi rīkojies, jo vēlējies vien pajokot, gan neatbrīvoja pārkāpēju no atbildības. Jaunais vīrietis aizturēts un nogādāts iecirknī, kur veikta alkohola pārbaude. Tā atklājusi, ka ballīte beigusies ar gandrīz divarpus promilēm alkohola. Policistu uzfilmētais pāris minūšu garais video un izbrauciens policijas busiņā šim tūristam izmaksājis precīzi divsimt piecdesmit eiro.

Foto

Video

Lasi vēl