Komentāri

Sarkandaugavā, Viestura prospektā pie jaunā viadukta, kas ved uz VEF, šodien notika smaga avārija. Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi steidzās uz izsaukumu, šķērsoja krustojumu pie sarkanās gaismas, kad pēkšņi viņu priekšā izbrauca apvidus automašīna Nissan Juke.

Negadījumā cietuši četri cilvēki. Trīs Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki un Nissan Juke šoferis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā negadījumā ir cietušie, policijā uzsākts kriminālprocess. Ja traumas izrādīsies maznozīmīgas, lieta tiks izbeigta.

Šādos gadījumos parasti par vainīgiem tiek atzīti abi autovadītāji – Nissan šoferim bija jāpalaiž operatīvais transportlīdzeklis, savukārt “ātro” šoferim pirms krustojuma šķērsošanas bija jāpārliecinās par drošību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl