4 komentāri

Nelegālā alkohola tirgotavas jeb “točkas” nav tikai deviņdesmito gadu “kultūrvēsturiskā” sastāvdaļa. Tikpat izplatītas tās ir arī 2015. gadā, jo nepilnīgās likumdošanas dēļ šo “biznesu” apkarot ir visai grūti.

Bez Tabu komanda veica kontrolpirkumu Cepļa “točkā” un pārliecinājās, ka par 1,30 eiro pie grādīgās dziras tikt ir visai elementāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējais tirgotājs sākotnēji gan uz jauno klientu skatījās visai piesardzīgi, uzdodot vairākus kontroljautājumus, bet pēc nelielas “iepazīšanās” labprāt pārdeva savu preci.

Aptuveni pēc pusstundas Bez Tabu šajā nelegālā alkohola tirgotavā ieradās atkārtoti, tikai šoreiz ar policiju. Laipnais pārdevējs gan izlikās, ka savu nupat sastapto klientu nepazīstot un lielā alkohola daudzuma atrašanos savā dzīvesvietā skaidroja ar to, ka vienkārši plānojis iedzert ar saviem paziņām.

Policiju gan šādas pasakas nepārliecināja un, ņemot vērā, ka kontrolpirkuma laikā tika uzņemts arī videomateriāls, točkas īpašnieks pavisam drīz attapās likumsargu auto arestējamo nodalījumā.

Kā izrādās ar šāda “biznesa” īpašniekiem policijai cīnīties ir sarežģīti, jo likums par to paredz tikai piespiedu darbus un naudassodu, kuru no nelegālā alkohola tirgoņiem piedzīt daudzos gadījumos ir tikpat kā neiespējami.

TOP komentāri

 • v
  +3 +3 0

  v

  Pilnigi pareizi cilvekiem ari no kaut ka jadzivo,budzetu savas kabatas sabaz gudras simts galvas a parejiem jadoma pasiem..
 • nekas
  +2 +2 0

  nekas

  KO bāž savu degunu kur nav jābaž,tas ir tikai normāli,ka var nopirkt pa lēto,nevis stutēt laupītāju valsti ar nenormāliem nodokļiem un cenām...
 • EKO
  +1 +1 0

  EKO

  a tam atklajejam nav bail ka vinju atradis un pataisis par mikstu? vispar man nekas nebutu pret tadu nelegalo alkoholu,ja vinju tecinatu zolidi ka majas apstakljos no cukura vai zaptem vai medus! bet te ik viena tochjka tirgo visadu surogatspirtu kuru ieperk pa ljoti letu naudu,un ticiet,tas spirts ir ljoti kaitigs

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl