Atklātas šaušalīgās Kalnciema slepkavības aizkulises

Komentāri

Dārza mājiņu rajons Kalnciemā ir idilliska vieta pie ūdens, kā novietojumu varētu apskaust daudzi mazdārziņu piekritēji visā Latvijā. Taču tas, ka skats ir gleznains, vēl nenozīmē, ka tur uzturas vislabdabīgākie cilvēki.

Kalnciema mazdārziņu teritorijā piektdienas vakarā it kā esot bijusi ballīte. Ballējušies vietējie “saules brāļi”. Sestdienas rīts atnesis ziņas, ka izklaides ar pudeles cilāšanu noritējušas skarbāk nekā citas reizes. Proti, rīta pusē pie ūdenstilpnes atrasts viena ballītes dalībnieka līķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu guļam zemē pamanīja kāds vīrietis. Viņš laikam gāja uz savu vasarnīcu un netīšām pamanīja cilvēku guļam zemē. Kad pienāca tuvāk, ieraudzīja, ka no galvas tek asinis. Tātad kāds viņam bija iesitis. Pats viņš nebija ne pret ko galvu sitis.

Viktors pazinis bojāgājušo 52 gadus veco Genādiju, kuram bijusi dīvaina iesauka – Čorts. Kādēļ? Neviens nezina. It kā viņš bijis mierīgs un kašķi neesot meklējis. Tikai pēdējā laikā nodzēries.

Kāda iemesla dēļ kāds varēja nogalināt vīrieti, kurš vāca cigarešu izsmēķus un diedelēja naudu, cilvēki rausta plecus. Iespējams, tas ir vienkārši pārmērīgas alkohola lietošanas bēdīgais rezultāts un vainīgais nekur tālu nav jāmeklē, bet gan Genādija paziņu un pudeles brāļu lokā.

Skaties foto:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl