Komentāri

Otrdien īsi pēc pieciem pēcpusdienā vienā no daudzdzīvokļu namiem Liepājā, Mežu ielā, izcēlies ugunsgrēks. Tā kā kaimiņiem bijušas degošā dzīvokļa atslēgas, viņi vēl pirms glābēju ierašanās iekļuvuši dzīvoklī un no tā iznesuši divus bērnus – deviņus gadus vecu zēnu un pusgadu vecu meitenīti.

Diemžēl neatkarīgi no apkārtējo un vēlāk arī ārstu centieniem bērnus glābt tas nav izdevies. Brīdī, kad jau ugunsdzēsēji iekļuva septītā stāva miteklī, tajā bija spēcīgs sadūmojums, taču liesmas jau bija apdzisušas. Ugunsnelaime, kas laupījusi abu bērnu dzīvību, plosījusies vien trīs kvadrātmetru platībā – dedzis dīvāns, galds un neliela dekoratīvā eglīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

”Viņiem aizdegās eglīte. Vecmāmiņa bija aizgājusi pie veterinārārsta, aiznesusi kaķīti. Tā man teica dēls. Bērniņi aizmiga, vai kā, katrā ziņā ir miruši,” stāsta kaimiņi.

Aleksandra, kuras dēls dzīvo šajā namā, kur notikusi nelaime, stāsta, ka retajās sastapšanās reizēs cietušo ģimene atstāja patīkamu cilvēku iespaidu. Arī mazais smaidīgais puika.

Īsi pēc notikušā slimnīcā nogādāta bojāgājušo bērnu vecmāmiņa. Kundzei pēc šokējošā notikuma bija nepieciešama steidzama mediķu palīdzība. Otrdienas pievakarē pie darba ķērušies arī vietējie likumsargi. Uzsākts kriminālprocess, aptaujāti notikušā aculiecinieki, un nelaimes vietas apskatei pieaicināti eksperti.

Liepājas bāriņtiesā norāda, ka ģimene nav bijusi uzskaitē kā nelabvēlīga, piebilstot, ka puisēna mātei gan atņemtas aprūpes tiesības, tādēļ bērna aizbildniecība uzticēta vecmāmiņai, kura par zēnu rūpējusies. Pagājušā gada nogalē, pēdējo reizi apmeklējot ģimeni, sešus mēnešus vecās meitenītes tajā vēl nebija, tādēļ ziņas par šo bērnu bāriņtiesai nav.

Šobrīd policisti turpina traģēdijas izmeklēšanu. Vismaz pagaidām kā ticamākais nelaimes iemesls tiek minēts bojājums elektroietaisē vai īssavienojums. Visticamāk, aizdegusies tieši nelielā, dekoratīvā eglīte.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl