Komentāri

Otrdien īsi pēc pieciem pēcpusdienā vienā no daudzdzīvokļu namiem Liepājā, Mežu ielā, izcēlies ugunsgrēks. Tā kā kaimiņiem bijušas degošā dzīvokļa atslēgas, viņi vēl pirms glābēju ierašanās iekļuvuši dzīvoklī un no tā iznesuši divus bērnus – deviņus gadus vecu zēnu un pusgadu vecu meitenīti.

Diemžēl neatkarīgi no apkārtējo un vēlāk arī ārstu centieniem bērnus glābt tas nav izdevies. Brīdī, kad jau ugunsdzēsēji iekļuva septītā stāva miteklī, tajā bija spēcīgs sadūmojums, taču liesmas jau bija apdzisušas. Ugunsnelaime, kas laupījusi abu bērnu dzīvību, plosījusies vien trīs kvadrātmetru platībā – dedzis dīvāns, galds un neliela dekoratīvā eglīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

”Viņiem aizdegās eglīte. Vecmāmiņa bija aizgājusi pie veterinārārsta, aiznesusi kaķīti. Tā man teica dēls. Bērniņi aizmiga, vai kā, katrā ziņā ir miruši,” stāsta kaimiņi.

Aleksandra, kuras dēls dzīvo šajā namā, kur notikusi nelaime, stāsta, ka retajās sastapšanās reizēs cietušo ģimene atstāja patīkamu cilvēku iespaidu. Arī mazais smaidīgais puika.

Īsi pēc notikušā slimnīcā nogādāta bojāgājušo bērnu vecmāmiņa. Kundzei pēc šokējošā notikuma bija nepieciešama steidzama mediķu palīdzība. Otrdienas pievakarē pie darba ķērušies arī vietējie likumsargi. Uzsākts kriminālprocess, aptaujāti notikušā aculiecinieki, un nelaimes vietas apskatei pieaicināti eksperti.

Liepājas bāriņtiesā norāda, ka ģimene nav bijusi uzskaitē kā nelabvēlīga, piebilstot, ka puisēna mātei gan atņemtas aprūpes tiesības, tādēļ bērna aizbildniecība uzticēta vecmāmiņai, kura par zēnu rūpējusies. Pagājušā gada nogalē, pēdējo reizi apmeklējot ģimeni, sešus mēnešus vecās meitenītes tajā vēl nebija, tādēļ ziņas par šo bērnu bāriņtiesai nav.

Šobrīd policisti turpina traģēdijas izmeklēšanu. Vismaz pagaidām kā ticamākais nelaimes iemesls tiek minēts bojājums elektroietaisē vai īssavienojums. Visticamāk, aizdegusies tieši nelielā, dekoratīvā eglīte.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl