Atklājas jauni fakti par Lorupes gravā negadījumā bojā gājušo meitenīti

1 komentārs
Atklājas jauni fakti par Lorupes gravā negadījumā bojā gājušo meitenīti

Pagājušās nedēļas nogale iezīmējās īpaši nepatīkama ar vairākiem ceļu satiksmes negadījumiem, kuri arīdzan guva plašu rezonansi mediju telpā. Starp notikušajiem negadījumiem vairākos cietuši arī bērni – vienā no tiem dzīvību zaudēja 2 gadus veca meitenīte. Negadījuma izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka bērns atradies bērnu sēdeklītī.

Kā viens no brīvdienās notikušajiem negadījumiem plaši atspoguļots pagājušajā svētdienā Lorupes gravā notikušais negadījums starp divām vieglajām automašīnām Volvo un Volkswagen, kurā diemžēl izdzisa 2 gadus vecas meitenītes dzīvība. Sākotnējā informācija par negadījumu liecināja, ka bērns atradies bērnu sēdeklītī, taču pēcāk izskanēja arī otra versija par to, ka, iespējams, bērns tomēr bērnu sēdeklītī nav atradies un ka kāds no vecākiem meiteni turējis klēpī.

Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, Valsts policijā tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260. panta otrās daļas par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi.

Izmeklēšana aizvien turpinās, tomēr, lai kliedētu neskaidrību par izskanējušo informāciju attiecībā uz bērna pārvadāšanas apstākļiem, varam apstiprināt, ka izmeklēšanas laikā gūti pierādījumi tam, ka bērns pārvadāšanas laikā atradies bērnu sēdeklītī.

TOP komentāri

  • skumji
    0 0 0

    skumji

    Ko tur tagad vecākus pratināt policijai, tā jau sāpju un skumju pilnas dienas. Līdzjūtību un izturību vecākiem. Mūžīgo mieru meitiņai debesīs.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl