Komentāri

Agrā svētdienas rītā Kuldīgā kādā ceļmalā izdzisusi kāda jauna vīrieša un viņa līdzbraucēja dzīvība. Agrā svētdienas rītā kāds nejaušs garāmbraucējs Rumbas pagastā, Krogsētas-Segļu ceļa malā, grāvī pamanījis līdz nepazīšanai sadauzītu auto un divu cilvēkus ķermeņus, kas gulējuši turpat netālu no braucamrīka.

Lai arī abi avārijā cietušie nav izrādījuši nekādas dzīvības pazīmes, aculiecinieks nekavējoties izsaucis mediķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mirkli vēlāk notikuma vietā piestājis arī ceļu policistu auto, taču, uzzinot par šīs avārijas traģiskajām sekām, vīriem nācies izsaukt arī papildspēkus no Kuldīgas iecirkņa.

Jau svētdienas rītā par notikušo ierosināts kriminālprocess. Likumsargiem ātri vien izdevies noskaidrot abu bojāgājušo personības un atklājies, ka 36 un 43 gadus vecie vīrieši tikai pirms brīža vēl draugu lokā baudījuši dzīvi.

Klusā zemes ceļa malā redzamās pēdas liek domāt, ka šoferis pirms liktenīgās avārijas izbaudījis ātruma vilinājumu. Spēkrats pēc nobraukšanas no ceļa pa lēzeno grāvi mērojis vēl vairāk nekā simts metrus, daļu no tiem kūleņojot.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl