Atklājas detaļas par traģisko incidentu Mangaļu dzelzceļa stacijā!

Komentāri

Šorīt pie Mangaļu dzelzceļa stacijas noticis negadījums, tādēļ kavēta gan automašīnu, gan vilcienu satiksme. Vilciens, kas bija ceļā no Saulkrastiem uz Rīgu, notriecis kādu vīrieti, kurš miris notikuma vietā. Vēl viens traģisks negadījums uz sliedēm pagājušajā sestdienā noticis Lielvārdē.

Vēl šodien Lielvārdē pie stacijas uz sliedēm redzamas asinis. Sestdienas vakarā ap pulksten astoņiem pāri dzelzceļam skrējusi 49 gadus veca sieviete – viņu notriecis kravas vilciens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātrās palīdzības mediķiem, ierodoties notikuma vietā, vairs nebija ko darīt – kā ārsti saka – traumas nebija savienojamas ar dzīvību. Uz notikuma vietu esot saukti glābēji, lai izvilktu sievietes mirstīgās atliekas no vilciena apakšas.

Aculiecinieki stāsta, ka sieviete nemaz neesot steigusies uz pasažieru vilcienu, jo tad viņa, visticamāk, jau laikus atrastos otrpus sliedēm.

Viņa pēc strīda ar draugu mēģinājusi no vīrieša aizmukt un gribējusi izšmaukt kravas vilcienam pa priekšu. Šī versija tagad jāpārbauda policijai.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl