Komentāri

Daudzi noziegumi tiek veikti narkotisko vai psihotropo vielu lietošanas dēļ, tā atzinuši eksperti. Notiesāto personu atkarību mazināšana jau soda izpildes laikā ir svarīgs priekšnoteikums, lai šīs personas nenonāktu cietumā atkārtoti.

Tāpēc valsts īsteno atkarību mazināšanas jeb resocializācijas programmu, un Olaines cietumā Atkarīgo centrs sāks tās īstenošanu, ko trešdien, 25. maijā, apmeklēs Tieslietu ministrijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atkarīgo centrā vienlaikus varēs izmitināt 200 notiesāto personu. Tajā izmantos jau Norvēģijā un Polijā aprobēto atkarību mazināšanas programmu metodikas. Šobrīd notiek Atkarīgo centra personāla sagatavošana darbam ar atkarīgajiem ieslodzītajiem.

Kopējais projekta finansējums – sākot ar centra būvniecību un tā darbības sākšanu – ir 8 miljoni eiro, kur lielu daļu sedza Norvēģijas valdība.

Foto: Olaines cietums

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl