Atjaunota izbirušas alus kravas dēļ kavētā satiksme uz apļa pie Rīgas HES Doles virzienā

3 komentāri

Uz apļa pie Rīgas HES Doles virzienā piektdien, 23. jūlijā, uz laiku bija kavēta satiksme, kas kopš plkst. 13.29 ir atjaunota, Skaties.lv noskaidroja Valsts policijā.

Valsts policija plkst. 8.21 saņēma informāciju par to, ka “DAF” markas kravas auto bija izbirusi alus krava uz šosejas pie Rīgas HES.

Notikušā dēļ uz laiku bija kavēta kustība Doles virzienā, taču plkst. 13.29 satiksme atjaunota.

Aculiecinieka Skaties.lv sniegtajā informācijā minēts, ka uz šosejas bija izbirušas zīmola “Carlsberg” alus pudeles. Video, ko redakcija saņēmusi, redzams, ka alus pudeles bija sašķīdušas uz šosejas.

Alus darītavas “Aldaris” Komunikācijas vadītājs Toms Kursītis “Skaties.lv” apstiprināja, ka krava bija paredzēta AS “Aldaris”. Pati krava ir savākta un brauktuve ir atbrīvota. Pēcāk īstenota sadarbība ar kravas pārvadātāju, kuram tika uzticēta kravas piegāde, lai iekšējās izmeklēšanas rezultātā saprastu negadījuma cēloņus.

“Tiešo zaudējumu nav, jo krava bija apdrošināta. Svarīgāk ir tas, ka šajā incidentā nav cietušo, kā arī atvainojamies visiem šoferiem, kuri bija spiesti pielāgot savu ikdienas maršrutu,” pauda Kursītis.

3 komentāri