Modes mākslinieks Atis Artemjevs aizvedis savu bērnu nezināmā virzienā; māte lūdz palīdzību meklēšanā

14 komentāri
Modes mākslinieks Atis Artemjevs aizvedis savu bērnu nezināmā virzienā; māte lūdz palīdzību meklēšanā
Foto: LETA

Modes aprindās labi zināmais Atis Artemjevs pagājušās nedēļas svētdienā, 22. maijā, no krīzes centra paņēmis savu bērnu un devies nezināmā virzienā. Artemjevam bija liegts tuvoties bērnam pēc tam, kad viņš jau iepriekš bija rīkojies līdzīgi, portālam Skaties.lv norāda nolaupītā bērna mātes advokāts Guntis Lauskis.

Bērns nolaupīts no krīzes centra Ventspilī, pastaigas laikā. Kā apgalvoja advokāts, bērns pastaigas laikā paņemts un aizvests prom ar automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krīzes centrā bērns atradies, jo bijusi nepieciešama rehabilitācijai pēc tam, kad Artemjevs, neinformējot māti, bija izņēmis bērnu no bērnudārza, un 39 dienas turējis pie sevis, kamēr mātei bijušas ierobežotas iespējas komunicēt ar savu bērnu, norāda advokāts.

Kā norāda policijā, Artemjevs ir izsludināts meklēšanā pēc tam, kad policijai neizdevās ar viņu nedz sazināties, nedz sastapt iespējamās atrašanās vietās. Tāpat likumsargi vērš uzmanību uz to, ka Artemjevam bija liegts tuvoties bērnam.

Bērna pazīmes: piecus gadus vecs, augums ap 103 cm, bija ģērbts zili-sarkanā kreklā, gaiši zilās džinsu biksēs un zilos apavos.

Ikvienu, kurš ir redzējis vai kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, aicinām nekavējoties ziņot pa tālruni: 67086000; 67086044; 27892080 vai 110.

TOP komentāri

 • Līga
  +8 +8 0

  Līga

  kaut kā jocīgi no sievietes dzirdēt šādus vārdus... bērnu vajag atrast. un no pieejamās informācijas pilnīgi skaidrs nolasās, ka tēvam nav visi mājās
 • ennie
  +4 +4 0

  ennie

  Ja viņam bija liegs tuvoties bērnam..kā tad viņš varēja paņemt viņu uz pastaigu.,wtf
 • Līze
  +3 +3 0

  Līze

  Kas tieši ir skaidrs par to, kā to liegumus safabricē? Šis gadījums ir KLIEDZOŠS!!! Tas, ko neviens nesaka, ir, ka slavenais modes makslinieks ir GEJS, un bērnu no krizes centat vins ir panemis bez atlaujs un tagad kaut kur bēguļo kopā ar savu boyfriendu. Vai jūs visi nenormāli esat???? To bērnu vajag atrast, nevis gudri muldēt par to, kurš vainīgs

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl