Asiņaina slepkavība Tukumā

Komentāri

Tukumā  kāds vīrietis noslepkavojis divas savas dzīvesbiedres. Vienu – pirms daudziem gadiem, otru – ceturtdienas, 22.augusta, naktī.

Pie tā, ka augšstāva dzīvoklī teju vai katru dienu dzer, Lielās ielas 28. Nama iedzīvotāji jau bija pieraduši. Inese ar savu civilvīru Igoru šeit dzīvoja pāris gadus un, kā atzīst kaimiņi, alkoholu lietoja tiešām klusi – nevienu citu uz pļēgurošanu nekūdīja un arī kašķi ar citiem nemeklēja. Kašķējās abi savā starpā un tādās reizēs Igors palaida rokas, stāsta kaimiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī uz ceturtdienu abiem dzīvesbiedriem acīmredzot radies kārtējais konflikts, kam rezultāts – ļoti bēdīgs – 61 gadu vecās Ineses nāve, kas, starp citu, pamanīta vien no rīta. Iespējams, ka civilvīrs visu nakti gulējis ar domu, ka savu dāmu kārtējo reizi vienkārši pāraudzinājis, taču no rīta atklājis, ka sievas viņam vairs nav.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl