Asiņaina slepkavība sociālajā namā Aizkrauklē

Komentāri

Vienā no sociālajiem namiem Aizkrauklē, vairāk nekā 30 nelielos dzīvokļos mitinās pensionāri, invalīdi un ļaudis, kuriem bijusi nepieciešama pašvaldības palīdzība. Tomēr, šajā daudzu vienīgajā miera ostā, pajumti raduši arī ļaudis, kuru iemīļotākā nodarbe, ir alkohola lietošana no rīta, līdz vakaram.

Tatjana, kura dzīvo sociālajā namā Aizkrauklē, piepelnās uzkopjot šīs ēkas koplietošanas telpas. Arī šorīt, 27.augusta, rītā kundze devās apdarīt rīta darbus, kad pamanīja, ka gaitenī un tualetē, viss notašķīts ar asinīm. Šī nebūt nebija pirmā reize, kad nākas redzēt ko tādu, tādēļ sieviete pa taisno devās uz dzīvoklīti, kur mitinās šī nama skaļākais uzdzīves un skandālu mīļotājs – Viktors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tatjanas izsauktie mediķi, kuri ieradās jau pēc pāris minūtēm konstatēja, ka Viktors ir miris, tādēļ ziņa par notikumiem Spīdolas ielā sasniedza arī Aizkraukles likumsargus.

Sociālā nama iemītnieki stāsta, ka visdrīzāk, kaimiņu nogalinājis viens no viņa pudeles brāļiem, kurš iepriekš terorizējis, ne tikai pašu Viktoru, bet arī pārējos mājas iedzīvotājus.

Kriminālā policija, kura nekavējoties uzsākuši šī nozieguma izmeklēšanu atklāj, ka izmeklētāju darbs, jau vainagojies pirmajiem panākumiem.

Likumsargi neatklāj, vai aizturētais ir tas pats vīrietis, kuru par vietējo teroristu sauc, vai visi Spīdolas ielas iedzīvotāji, taču sola, ka kungs jau tuvākajā laikā tiks nogādāts tiesā, kur policisti viņam lūgs piemērot drošības līdzekli apcietinājumu. Tikmēr vietējie cer, ka namā reiz iestāsies miers, un godīgie šī sociālā nama iemītnieki beidzot varēs atviegloti uzelpot.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl