Asiņainā bāra kautiņa vaininiekam tagad draud vairāku gadu cietumsods

0 Komentāru
Asiņainā bāra kautiņa vaininiekam tagad draud vairāku gadu cietumsods
Foto: Flickr / Wilson Hui

Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga jūsu veselībai. Par to varēja pārliecināties divi vīri, kuri iedzeršanas laikā kādā galvaspilsētas bārā nolēma savu ķīviņu atrisināt, ņemot talkā dūres un pat krēslu.

Agrā brīvdienas rītā likumsargi saņēmuši ziņu no Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas – tur pavisam nesen “ātrā palīdzība” nogādājusi kādu aptuveni 40 gadus vecu vīrieti, ar nopietnu galvas traumu. Pēc sākotnējās informācijas, vīrietis šo ievainojumu guvis kautiņa laikā pie kādas kafejnīcas Lapu ielā.

Skaties foto:

Par lielu pārsteigumu policistiem, iespējamais uzbrucējs nebija pametis nozieguma vietu un atradies turpat bārā, kur brīdi vēlāk arī aizturēts. Jau policijas iecirknī aptuveni 30 gadus vecais vīrietis pilnībā atzinies izdarītajā, skaidrojot to ar pārmērīgu alkohola lietošanu.

Pēc likumsargu ziņām, cietušais vīrietis jau atguvies no pārdzīvotā un izrakstīts no slimnīcas. Šobrīd viņš turpina ārstēšanos mājās, savukārt policisti turpina šīs lietas izmeklēšanu. Pēc šā asiņainā ķīviņa uzsākts kriminālprocess par tīšu vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas vainīgajam draud pat ar vairākiem gadiem aiz restēm.

Skaties video:

0 Komentāru