Asiņainā bāra kautiņa vaininiekam tagad draud vairāku gadu cietumsods

Komentāri

Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga jūsu veselībai. Par to varēja pārliecināties divi vīri, kuri iedzeršanas laikā kādā galvaspilsētas bārā nolēma savu ķīviņu atrisināt, ņemot talkā dūres un pat krēslu.

Agrā brīvdienas rītā likumsargi saņēmuši ziņu no Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas – tur pavisam nesen “ātrā palīdzība” nogādājusi kādu aptuveni 40 gadus vecu vīrieti, ar nopietnu galvas traumu. Pēc sākotnējās informācijas, vīrietis šo ievainojumu guvis kautiņa laikā pie kādas kafejnīcas Lapu ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Par lielu pārsteigumu policistiem, iespējamais uzbrucējs nebija pametis nozieguma vietu un atradies turpat bārā, kur brīdi vēlāk arī aizturēts. Jau policijas iecirknī aptuveni 30 gadus vecais vīrietis pilnībā atzinies izdarītajā, skaidrojot to ar pārmērīgu alkohola lietošanu.

Pēc likumsargu ziņām, cietušais vīrietis jau atguvies no pārdzīvotā un izrakstīts no slimnīcas. Šobrīd viņš turpina ārstēšanos mājās, savukārt policisti turpina šīs lietas izmeklēšanu. Pēc šā asiņainā ķīviņa uzsākts kriminālprocess par tīšu vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas vainīgajam draud pat ar vairākiem gadiem aiz restēm.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl