Komentāri

Galvaspilsētas ielās skaidrā dienas laikā kājām gājēji mētājas ar nažiem. Tādus brīnumus piedzīvojusi kāda autovadītāja, kuru izbiedējis agresīvs vīrietis, izsitot viņas spēkrata logu ar saliekamo nazi un aizbēgot no notikuma vietas.

Pagājušās sestdienas pēcpusdienā, braucot pa Lidoņu ielu centra virzienā, kādas jaunas sievietes uzmanību piesaistījis vīrietis, kas stāvējis zālienā blakus ceļa braucamajai daļai. Viņa neadekvātās darbības likušas autovadītājai spiest bremzes pedāli un apstādināt savu spēkratu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā mirklī sieviete vēlējusies pēc iespējas ātrāk pamest notikuma vietu, taču ieraugot, ka automašīnas stikls izsists ar saliekamo nazi, nolēmusi meklēt aculieciniekus un par notikušo ziņot policijai.

Lai arī uzbrucēju skatījusi vaigā, uztraukuma dēļ sieviete atceras vien kungam mugurā apvilkto melno virsjaku un melno adīto cepuri. Viņš bijis gara auguma un varētu būt aptuveni 30 līdz 35 gadus vecs. Pagaidām uzsākts kriminālproces par mantas bojāšanu un notiek aktīvi uzbrucēja meklēšanas darbi.

Nazis ir nopietns lietiskais pierādījums. Ja uz tā tiks atrasti vīrieša pirkstu nospiedumi, policija spēs uzbrucēju identificēt.

Pēc nepatīkamā notikuma sievieti biedē pat gājēji šosejas malā. Uzbrucējam būtu atdevusi visas mantiskās lietas, lai pasargātu savu dzīvību. Bet, lai izvairītos no šādām situācijām, viņa vēlas piekodināt citus autobraucējus nezaudēt vērību. Vaktējiet savus auto un ja iespējams, brauciena laika aizslēdziet spēkrata durvis. It īpaši, ja braucat vienatnē.

Foto

 

Lasi vēl