Ar naža dūrieniem mugurā mantkārīgos nolūkos nogalina sievieti

Pievienot komentāru
Ar naža dūrieniem mugurā mantkārīgos nolūkos nogalina sievieti
Foto: r. nial bradshaw /Flickr

Aizdomās par sievietes slepkavību Jūrmalā aizturēts kāds 38 gadus vecs vīrietis, informē policija.

Augusta sākumā Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēmuši informāciju, ka dzīvoklī Jūrmalā, Konkordijas ielā, atrodas sievietes līķis. Kaimiņi sajutuši nepatīkamu smaku, kas nākusi no dzīvokļa, tādēļ par to paziņoja dzīvokļa saimnieces radiniecei. Viņa savukārt informēja policijas darbiniekus.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka sieviete nogalināta ar vairākiem naža dūrieniem mugurā. Sieviete dzīvoklī atradusies vismaz divas nedēļas.

Uzsāktās izmeklēšanas laikā policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot, ka slepkavību veicis kāds sievietes paziņa. Policijas darbinieki jau pēc pāris dienām Rīgā aizturēja 1976. gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu izdarītajā noziegumā.

Sākotnējā versija ir tāda, ka vīrietis noslepkavojis savu paziņu mantkārīgos nolūkos. Pēc sievietes noslepkavošanas aizdomās turamais vīrietis nelikumīgā veidā no mirušās sievietes bankas konta izņēmis vairāk nekā 1500 eiro.

Pret aizturēto vīrieti ir sākti divi kriminālprocesi – par slepkavību, kas saistīta ar laupīšanu, kam likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku līdz 20 gadiem. Tāpat sākts kriminālprocess arī par svešu maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu.