Ar cirvi izsit stiklu un ielaužas veikalā

Komentāri

Lauku veikali jau tā daudzviet strādā uz robežas starp bankrotu un izdzīvošanu, bet bez tā visa šo pārsvarā nelielo tirdzniecības vietu īpašniekiem vēl jācīnās ar regulāriem garnadžu pāridarījumiem. Arī šoreiz Aizkraukles pusē zagļi apciemojuši lauku tirdzniecības iestādes.

Ielaušanās veikalā notikusi pusnaktī. Vīrietis ar cirvi izsitis stiklu. Tagad, lai veikalā nesvilpotu vējš caurums aizstāts ar kādu laiku iepriekš citā zādzības mēģinājumā sabojāto loga rūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikala darbinieki šodien savos izteikumos par notikušo ir lakoniski, vadība aizliegusi plašāk komentēt. Skaidrs ir viens – zaglis koncentrējies uz alkoholu un to arī paņēmis. Turklāt savu guvumu aiznesis veikala groziņā.

Daudzi vietējie Pļaviņās jūtas iebaidīti. Jaunatne esot nodibinājusi te savu kārtību. Viņi arī pārsvarā zog un laupa. Iebraucēji te savu kāju nesper.
.
Vēl viens zagļu uzbrukums nelielam veikaliņam noticis Zalves ciematā. Garnadži izdauzījuši stiklu, taču iekšā nez kāpēc nav līduši, iespējams, kāds viņus iztraucējis.

Gluži ar tukšām rokām gan viņi prom nav devušies. Pie veikala slēgtā dzelzs rāmī stāvējuši gāzes baloni – četri pilni un vairāki tukši.

Policijā par abām zādzībām uzsākti kriminālprocesi un Pļaviņu gadījumā aizdomās turamais jau sēž aiz restēm – tas ir kāds 31 gadu vecs vietējais iedzīvotājs.

Vairāk skatieties Degpunktā sagatavotajā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl