Ar cirvi izsit stiklu un ielaužas veikalā

0 Komentāru
Ar cirvi izsit stiklu un ielaužas veikalā
FOTO: LETA

Lauku veikali jau tā daudzviet strādā uz robežas starp bankrotu un izdzīvošanu, bet bez tā visa šo pārsvarā nelielo tirdzniecības vietu īpašniekiem vēl jācīnās ar regulāriem garnadžu pāridarījumiem. Arī šoreiz Aizkraukles pusē zagļi apciemojuši lauku tirdzniecības iestādes.

Ielaušanās veikalā notikusi pusnaktī. Vīrietis ar cirvi izsitis stiklu. Tagad, lai veikalā nesvilpotu vējš caurums aizstāts ar kādu laiku iepriekš citā zādzības mēģinājumā sabojāto loga rūti.

Veikala darbinieki šodien savos izteikumos par notikušo ir lakoniski, vadība aizliegusi plašāk komentēt. Skaidrs ir viens – zaglis koncentrējies uz alkoholu un to arī paņēmis. Turklāt savu guvumu aiznesis veikala groziņā.

Daudzi vietējie Pļaviņās jūtas iebaidīti. Jaunatne esot nodibinājusi te savu kārtību. Viņi arī pārsvarā zog un laupa. Iebraucēji te savu kāju nesper.
.
Vēl viens zagļu uzbrukums nelielam veikaliņam noticis Zalves ciematā. Garnadži izdauzījuši stiklu, taču iekšā nez kāpēc nav līduši, iespējams, kāds viņus iztraucējis.

Gluži ar tukšām rokām gan viņi prom nav devušies. Pie veikala slēgtā dzelzs rāmī stāvējuši gāzes baloni – četri pilni un vairāki tukši.

Policijā par abām zādzībām uzsākti kriminālprocesi un Pļaviņu gadījumā aizdomās turamais jau sēž aiz restēm – tas ir kāds 31 gadu vecs vietējais iedzīvotājs.

Vairāk skatieties Degpunktā sagatavotajā sižetā.

0 Komentāru