Apzog, kamēr “aizrunā ausis”

Komentāri
Apzog, kamēr “aizrunā ausis”
Foto: Valsts policija

Rumāņu tautības personas, Rīgā, novēršot uzmanību, apzog savus sarunas biedrus.

Pagājušajā nedēļā Rīgas Centra iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu optikas salonu. Tās darbinieki stāstīja, ka ienākušas trīs personas un sākušas pētīt piedāvājumu. Viens no veikala viesiem uzsācis sarunu ar pārdevēju, stāstot, ka viņi darbojas starptautiskā organizācijā un vāc līdzekļus bērniem – invalīdiem. Pēc tam, kad jaunieši jau bija devušies projām, optikas salona darbiniece pamanīja, ka ir nozagtas brilles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc informācijas saņemšanas policijas darbinieki sāka personu meklēšanu, un pirmdien, 18. augustā, Vērmanes dārzā aizturēja briļļu zagli, kurš dzimis 1993. gadā. Par zādzību ir sākts kriminālprocess.

Policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šī persona veikusi citus noziedzīgus nodarījumus. Tādēļ ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti kā pāridarītāju, policija aicina ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086200, 25496891.

Valsts policija atgādina, ka ikvienam ir jāizvērtē konkrētā situācija, tādēļ aicinām tik viegli neuzticēties nezināmām personām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl