Apzog garāžas, bez atļaujas cērt kokus, notriec sievieti jeb aizvadītās diennakts notikumi

0 Komentāru
Apzog garāžas, bez atļaujas cērt kokus, notriec sievieti jeb aizvadītās diennakts notikumi
FOTO: LETA

Vakar, īsi pirms vieniem dienā Zigfrīda Annas Meirovica bulvāra un Kaļķu ielas krustojumā, kāda 41 gadu veca sieviete ar vieglo auto Toyota uzbraukusi kundzei, kura pa gājēju pāreju šķērsoja ielu. Pēc notikušā, cietusī 68 gadus vecā gājēja nogādāta slimnīcā. Policisti skaidro notikušā apstākļus.

Savukārt Valmieras kārtības sargi pēdējo dienu laikā vairākas reizes pārsteiguši vietējos kontrabandas preču tirgoņus. Tā, Alojas novadā policisti atraduši 3680 nelikumīgi ievestas cigaretes, kā arī aptuveni desmit litrus nenosakāmas izcelsmes šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Savukārt, Priekuļu novada Liepā, par kontrabandas smēķu realizāciju sodītas divas sievietes. Pārbaudot viņu dzīvesvietas atrastas vairāk nekā trīs tūkstoši tirdzniecībai sagatavotu cigarešu.

Liepājā otrdienas pēcpusdienā, kāda Mercedes Sprinter saimnieks konstatējis, ka no viņa automašīnas Eduarda Veidenbauma ielā nozagts tahogrāfs. Par ļaundaru uzbrukumu sūdzējušies arī Ģenerāļa Baloža ielas iedzīvotāji, jo garnadži nozaguši četrus gāzes balonus un divus velosipēdus. Līdzīgs gadījums fiksēts arī Aizputē, kur zagļi paņēmuši kādas sievietes, pie veikala atstāto, velosipēdu.

Vairākiem Tukuma iedzīvotājiem rīts sācies ar nepatīkamu pārsteigumu. Nakts aizsegā, vietējā garāžu kooperatīvā Melnezers uzdarbojušies zagļi. Kopumā ļaundari uzlauzuši un aptīrījuši 23 garāžas. Tā kā policija šobrīd vērsušies tikai daži apzagto īpašumu saimnieki, likuma sargi aicina cietušos doties uz vietējo policijas iecirkni, vai par telefoniski informēt kārtības sargus, zvanot pa ekrānā redzamajiem tālruņa numuriem.

Agrā otrdienas rītā, Dimzukalnā, autoceļa Rīga – Bauska – Lietuvas robeža 37. kilometrā, netālu no autobusa pieturas Salmiņi sadūrušies trīs transporta līdzekļi – mikroautobusi Mercedes Sprinter un Peugeot Expert, kā arī traktors. Pēc notikušā slimnīcā nogādāts 56 gadus vecs vīrietis, Mercedes stūrētājs, kurš arī tiek vainots šī ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā.

Kurzemes reģiona likuma sargi uzsākuši kriminālprocesu par patvaļīgu koku ciršanu kādā mežsaimniecībā Dunalkas pagastā. Šobrīd tiek precizēti nodarītie zaudējumi. Saistībā ar šo noziegumu, likuma sargi pārbauda trīs 45, 46 un 67 gadus vecus vīriešus.

0 Komentāru