Komentāri

Vakar, īsi pirms vieniem dienā Zigfrīda Annas Meirovica bulvāra un Kaļķu ielas krustojumā, kāda 41 gadu veca sieviete ar vieglo auto Toyota uzbraukusi kundzei, kura pa gājēju pāreju šķērsoja ielu. Pēc notikušā, cietusī 68 gadus vecā gājēja nogādāta slimnīcā. Policisti skaidro notikušā apstākļus.

Savukārt Valmieras kārtības sargi pēdējo dienu laikā vairākas reizes pārsteiguši vietējos kontrabandas preču tirgoņus. Tā, Alojas novadā policisti atraduši 3680 nelikumīgi ievestas cigaretes, kā arī aptuveni desmit litrus nenosakāmas izcelsmes šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Savukārt, Priekuļu novada Liepā, par kontrabandas smēķu realizāciju sodītas divas sievietes. Pārbaudot viņu dzīvesvietas atrastas vairāk nekā trīs tūkstoši tirdzniecībai sagatavotu cigarešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājā otrdienas pēcpusdienā, kāda Mercedes Sprinter saimnieks konstatējis, ka no viņa automašīnas Eduarda Veidenbauma ielā nozagts tahogrāfs. Par ļaundaru uzbrukumu sūdzējušies arī Ģenerāļa Baloža ielas iedzīvotāji, jo garnadži nozaguši četrus gāzes balonus un divus velosipēdus. Līdzīgs gadījums fiksēts arī Aizputē, kur zagļi paņēmuši kādas sievietes, pie veikala atstāto, velosipēdu.

Vairākiem Tukuma iedzīvotājiem rīts sācies ar nepatīkamu pārsteigumu. Nakts aizsegā, vietējā garāžu kooperatīvā Melnezers uzdarbojušies zagļi. Kopumā ļaundari uzlauzuši un aptīrījuši 23 garāžas. Tā kā policija šobrīd vērsušies tikai daži apzagto īpašumu saimnieki, likuma sargi aicina cietušos doties uz vietējo policijas iecirkni, vai par telefoniski informēt kārtības sargus, zvanot pa ekrānā redzamajiem tālruņa numuriem.

Agrā otrdienas rītā, Dimzukalnā, autoceļa Rīga – Bauska – Lietuvas robeža 37. kilometrā, netālu no autobusa pieturas Salmiņi sadūrušies trīs transporta līdzekļi – mikroautobusi Mercedes Sprinter un Peugeot Expert, kā arī traktors. Pēc notikušā slimnīcā nogādāts 56 gadus vecs vīrietis, Mercedes stūrētājs, kurš arī tiek vainots šī ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā.

Kurzemes reģiona likuma sargi uzsākuši kriminālprocesu par patvaļīgu koku ciršanu kādā mežsaimniecībā Dunalkas pagastā. Šobrīd tiek precizēti nodarītie zaudējumi. Saistībā ar šo noziegumu, likuma sargi pārbauda trīs 45, 46 un 67 gadus vecus vīriešus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl