Apzog dzīvokli un pa interneta kabeli laižas no piektā stāva

Pievienot komentāru
Apzog dzīvokli un pa interneta kabeli laižas no piektā stāva
FOTO: Flickr

Pagājušās nedēļas vidū Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Imantu, kur kādai sievietei radušās aizdomas, ka apzagts kaimiņu dzīvoklis. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka sieviete bija izdzirdējusi aizdomīgas skaņas no blakus dzīvokļa. Kad sieviete izgājusi kāpņu telpā, viņa pamanījusi, ka ir uzlauztas kaimiņu dzīvokļa durvis.

Nojaušot, ka zagļi vēl ir dzīvoklī, sieviete aizslēgusi piektā stāva norobežojošās durvis un izsaukusi policiju.

Pēc kāda laika zagļi pamanījuši, ka stāva norobežojošās durvis ir aizslēgtas, tādēļ izvēlējušies citu bēgšanas ceļu – izkāpuši pa logu, no piektā stāva lejā nolaidušies pa interneta kabeli un aizbēguši no nozieguma vietas.

Policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja iespējamās vainīgās personas un pirmdien, 28. septembrī, aizturēja rūdītus zagļus – 1982. un 1975. gadā dzimušus vīriešus. Viens no aizturētajiem iepriekš par zādzībām ir sodīts 13 reizes, bet otrs – deviņas reizes.

Skaties foto:

Par zādzību, iekļūstot dzīvoklī, ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajiem par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Vakar tiesa aizturētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Skaties video: