Komentāri
Apzināti pakļūstot zem vilciena, Pļaviņās gājusi bojā sieviete
FOTO: LETA

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par traģisku negadījumu Skrīveros, kur zem vilciena tika parauts jauns puisis, kurš diemžēl gāja bojā. Izrādās, – aizvadītās nedēļas nogalē dzelzceļš prasījis vēl vienu upuri. Pļaviņās zem vilciena pakļuvusi 43 gadus veca sieviete. Šoreiz, visticamāk, apzināti.

Sieviete esot izskrējusi priekšā preču vilcienam. Sadursme bija neizbēgama. Vietējie iedzīvotāji pārdzīvo par notikušo. Esot žēl, ka cilvēki izvēlas atvadīties no dzīves sadzīvisku problēmu dēļ. Esot dzirdēts, ka pēdējā laikā naudas lietās Tatjanai īsti neveicies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skarba profesija dzelzceļa darbiniekiem. Jo īpaši tiem, kuri atbild par visu. Vitālijs Pļaviņās strādā jau 13 gadus. Viņš saskaita, ka par šiem gadiem pats personīgi redzējis piecus sadragātus cilvēkus. Cits dzērumā gājis pār sliedēm, cits speciāli lecis zem vilciena.

Šajā gadījumā gan viss bijis citādi – sieviete pati paskrējusi zem vilciena. Signalizē vai nē – viņa vairs neesot bijusi apturama.

Līdzīga traģēdija Pļaviņās notikusi arī pagājušā gada februārī, kas vilciena riteņi uz pusēm pārgrieza 31 gadu vecu sievieti. Viņa līdusi zem stāvoša vilciena, un tas uzsācis kustību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl