Apzagts puisis pārtop par aizdomās turamo

Komentāri

Pirms pāris dienām Ogres slimnīcā nonācis kāds jauns puisis, kuru ķīviņa laikā, vienā no mitekļiem Bērzu alejā sadūris paziņa. Taču nav īsti skaidrs, kā viss noticis, taču pastāv iespēja, ka pirms tam notikusi arī datora zādzība.

Lai arī kaimiņi šo notikumu, kas noticis aiz slēgtām durvīm, nav pat piefiksējuši, par šajā dzīvoklī mītošajiem jauiešiem viņiem nekas labs nav sakāms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie atklāj, ka šajā dzīvoklī mītošie ballīšu mīļotāji un viņu ciemiņi, jau iepriekš sagādājuši, ne mazums galvassāpju.

Ogres policisti stāsta, ka izmeklēšanas laikā nākuši gaismā vairāki fakti, kas liecina par to, ka sadurtais puisis iepriekš tik tiešām varētu būt nozadzis sava paziņas portatīvo datoru. Tad nu, viesojoties Bērzu alejas miteklī, apzagtais puisis mēģinājis šo problēmu atrisināt saviem spēkiem, taču savas neapdomības pēc, konflikta laikā ķēries pie naža un acumirklī pats no cietušā, kļuvis par aizdomās turamo.

Šobrīd likuma sargi uzsākuši kriminālprocesu par miesas bojājumu nodarīšanu, kā arī atklāj, ka portatīvā datora saimnieks, vēl šodien nav vērsies policijā ar iesniegumu par notikušo. Protams, jo ziņojot par šo noziegumu, nāktos arī atbildēt par sava vienaudža saduršanu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl