Komentāri

Traģēdija Dobeles pusē Lejasstrazdu ciematā. Pagājušajā piektdienā pie mācību iestādes vairāku bērnu acu priekšā uz gājēju pārejas notriekts septiņus gadus vecs puika – pirmās klases skolnieks. Zēns miris notikuma vietā. Kas vainojams negadījumā?

Pagājušās piektdienas rītā pulksten 7.45 no Dobeles Lejasstrazdu ciematā ieripoja autobuss. Tajā pārsvarā bija bērni, kuri no pilsētas brauc uz netālo pamatskolu. Tā kā pie skolas autobusa pieturas nav bērni nereti palūdz šoferim veikt neatļautu apstāšanos, jo autobusa galapunkts ir pus kilometru uz priekšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferi tiešām parasti neatsaka. Arī piektdien gadījies lādzīgs autobusa vadītājs. Viņš atvēris durvis un tikai tajā brīdī sapratis, ka tā bija liela kļūda. Zēns gar autobusa priekšpusi skrējis pāri ielai. Tieši tobrīd gājēju pārejai tuvojās Chevrolet apvidus auto un pēkšņi priekšā izskrējušo puisēnu notrieca. Diemžēl no gūtajām traumām puisēns gāja bojā notikuma vietā.

Bojā gājušā zēna brālis atzīst, ka notikušais ir vienkārši nelaime, ko neviens bērns nevarēja paredzēt, jo šī nav pirmā reize, kad skolnieki haotiski kāpj ārā no sabiedriskā transporta. Līdz šim situāciju glābis tas, ka ciematā nav daudz mašīnu.

Tā arī no skolas pārstāvjiem neizdodas uzzināt kā turpmāk varētu tikt risināts drošas pārvietošanās jautājums un vai mācību iestādes pārstāvji lūgs pašvaldību šajā ceļa posmā uzstādīt piemēram ātruma ierobežojumu 30 kilometri stundā, kā arī uz ceļa uzzīmēt tā saukto zebru. Skolas direktore šodien nebija sasniedzama arī telefoniski. Degpunktā komanda izsaka līdzjūtību bojāgājušā zēna tuviniekiem.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl