Aptracis vīrietis Imantā sāk ārdīties, jo viņam iztraucē miegu

1 komentārs

Ir cilvēki, kuri kļūst zvērīgi nikni, ja viņiem neļauj mierīgi pagulēt. Ar vienu tādu sastapušies neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi Imantā, un viņš par to atriebies, saspārdot kādu automašīnu.

Pirmdienas pēcpusdiena, Imanta. Kas gan vairāk nepieciešams sagurušam gājējam, kā soliņš pie strūklakas Mellužu ielā, biroju ēkas pagalmā? Atgūlās tur kāds saguris pilsonis un, kā tautā saka, – “atlūza”. “Atlūza” tā, ka vietējiem apsargiem viņu pamodināt neizdevās, un viņi izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību. Tas gan pamatīgi saniknojis miegaino vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Imantā sastaptie cilvēki stāsta, – trakais pacients meties virsū kādai pelēkas krāsas Toyota automašīnai. Vai nu bagāžnieka vāks mīksts, kas maz ticams, vai spēka daudz, bet uz auto palicis zābaka nospiedums.

Savukārt “ātrās palīdzības” mediķi, saprotot, ar kādu pacientu viņiem darīšana, izsauca policiju. Sabrauca specdienestiem pilns pagalms, lai nomierinātu vienu atžirgušu dzērāju.

Video!

TOP komentāri

 • alkolohi
  0 0 0

  alkolohi

  Stulbie alkoholiķi.
  Tā itkā nekā cita ko darīt nebūtu, kā veicināt Walter vai Garais divlitrīgo pudeļu noietu.
  Padibenes. Mīkstie.
  Izlutināti tirliņi, kas neko neprot.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl