“Apsities” jaunietis neatpazīst pats savu māti un uzvedas neadekvāti; viņu aizved policija

Komentāri
“Apsities” jaunietis neatpazīst pats savu māti un uzvedas neadekvāti; viņu aizved policija

Naktī uz piektdienu Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Dreiliņos, kur izsaucējas dēls, iespējams, narkotisko vielu reibumā rada veselības un dzīvības draudus sev un mātei.

Ierodoties norādītajā dzīvesvietā, konstatēts, ka dzīvoklim ir atslēgta elektrības padeve un uz galda atrodas demontēta griestu lampa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājvietā sastapta jaunieša māte, kura pastāstīja, ka dēls lieto narkotikas un šobrīd, atrodoties narkotisko vielu reibumā, uzvedas neadekvāti. Sieviete paskaidroja, ka vienai ar dēlu ir bail atrasties dzīvoklī.

Notikuma vietā sastapts arī pats vaininieks, kuram jautāts, kāpēc atslēgta elektrība. Jaunais vīrietis atbildēja, ka viņam traucējusi gaisma, tādēļ demontējis griestu lampu, savukārt elektrību jaunietis atslēdzis, jo viņam it kā esot traucējis tās radītais elektromagnētiskais lauks. Jaunietis pēc brīža apgalvoja, ka nepazīst savu māti un tikai sev zināmu iemeslu dēļ centās attaisīt logu.

Likumsargi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri, apskatot jaunieti, konstatēja, ka hospitalizācija nav nepieciešama. 17 gadus vecais jaunietis pēc mātes lūguma nogādāts Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā ekspertīzes veikšanai.

Ja ekspertīzes slēdzienā aizdomas par narkotisku vielu reibumu apstiprināsies, tad lietas materiāli tiks nosūtīti Valsts policijai izvērtēšanai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl