“Apsities” jaunietis neatpazīst pats savu māti un uzvedas neadekvāti; viņu aizved policija

Komentāri
“Apsities” jaunietis neatpazīst pats savu māti un uzvedas neadekvāti; viņu aizved policija

Naktī uz piektdienu Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Dreiliņos, kur izsaucējas dēls, iespējams, narkotisko vielu reibumā rada veselības un dzīvības draudus sev un mātei.

Ierodoties norādītajā dzīvesvietā, konstatēts, ka dzīvoklim ir atslēgta elektrības padeve un uz galda atrodas demontēta griestu lampa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājvietā sastapta jaunieša māte, kura pastāstīja, ka dēls lieto narkotikas un šobrīd, atrodoties narkotisko vielu reibumā, uzvedas neadekvāti. Sieviete paskaidroja, ka vienai ar dēlu ir bail atrasties dzīvoklī.

Notikuma vietā sastapts arī pats vaininieks, kuram jautāts, kāpēc atslēgta elektrība. Jaunais vīrietis atbildēja, ka viņam traucējusi gaisma, tādēļ demontējis griestu lampu, savukārt elektrību jaunietis atslēdzis, jo viņam it kā esot traucējis tās radītais elektromagnētiskais lauks. Jaunietis pēc brīža apgalvoja, ka nepazīst savu māti un tikai sev zināmu iemeslu dēļ centās attaisīt logu.

Likumsargi izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri, apskatot jaunieti, konstatēja, ka hospitalizācija nav nepieciešama. 17 gadus vecais jaunietis pēc mātes lūguma nogādāts Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā ekspertīzes veikšanai.

Ja ekspertīzes slēdzienā aizdomas par narkotisku vielu reibumu apstiprināsies, tad lietas materiāli tiks nosūtīti Valsts policijai izvērtēšanai.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl