Apsardzes auto vadītājs, iespējams, reibumā izraisa avāriju; cietuši arī citi spēkrati

0 Komentāru
Apsardzes auto vadītājs, iespējams, reibumā izraisa avāriju; cietuši arī citi spēkrati

Pagājušajā naktī Rīgā, Maskavas ielā, notika automašīnas avārija, kur pavisam neliels auto, ietriecoties kokā, to nolauzis, kā dēļ cietuši arī citi spēkrati, kuriem uzgāzies krītošais koks. Runā, ka avāriju izraisījis apsardzes kompānijas automobiļa vadītājs.

Automašīnas vadītājs nakti pavadījis aiz restēm un, kā var noprast, jau sniedzis pirmās liecības. Atbildība par viņa izraisīto avāriju ir nopietna – brīvības atņemšana līdz 15 gadiem un tiesību atņemšana uz laiku līdz pat 10 gadiem. Pagaidām noslēpumā paliek – šoferis vienkārši vizinājies ar apsardzes firmas automobili vai arī, pamatīgā ķitē esot, pildījis darba pienākumus. Aculiecinieki runā, ka automašīnā bijuši trīs cilvēki, viens paguvis aizmukt nezināmā virzienā. Policijai šādas informācijas patlaban nav.

Koks, kas tagad sazāģēts guļ ceļmalā, Maskavas ielā audzis daudzus, daudzus gadus un līdz šim pārdzīvojis visas vētras un negaisus, taču tagad sabrucis no kāda maza automobiļa Seat trieciena, ko saņēma vakar ap vieniem naktī.

Trīs brāļi savukārt savas automašīnas – divus Mercedes un vienu Audi, jau labu laiku uz nakti atstājuši šajā vietā, un ar tiem nekas slikts līdz šim nebija noticis. Tas līdz brīdim, kamēr Seat ielidoja kokā un koks uzkrita virsū visiem trim spēkratiem, tos krietni apskādējot.

Viens no brāļiem ar savu krītošā koka skarto Audi jau paguvis no rīta aizbraukt prom, savukārt otra Mercedes automobilim arī būs ko remontēt.

Vēl kāds Maskavas ielā sastapts vīrietis stāsta – viņš nelaimes vietā bijis vēl pirms sabojāto spēkratu saimniekiem un faktiski redzējis pirmās minūtes pēc avārijas. Mazajā Seat bijuši divi cilvēki. Aculiecinieki stāsta: ”Tas, kurš bija pie stūres, izkāpa no auto pats. Nostrādāja drošības spilveni, viņam bija pārsista galva. Otrs bija mazliet iespiests mašīnā, bet viņu izvilka ārā. Atbrauca mediķi, ar viņu palīdzību vīrieti izdevās atbrīvot vēl pirms glābēju atbraukšanas. Ugunsdzēsēji viņu izvilka no auto.”

Cilvēki apgalvo, ka automašīna bija trafarēta un uzraksti vēstīja, ka tā pieder kādai apsardzes firmai. Ļaudis nosauc Securitas, ko, kā vēsta mājaslapa, Latvijā pārstāv SIA Ave Lat Sargs. Raidījums Degpunktā ar šo uzņēmumu sazinājies vairākkārt, taču vadītājas visu laiku nav birojā un citi darbinieki nekādi nespēj komentēt, vai negadījumā tiešām iesaistīta viņu automašīna un viņu kolēģi.

0 Komentāru