Komentāri

Pagājušajā naktī Rīgā, Maskavas ielā, notika automašīnas avārija, kur pavisam neliels auto, ietriecoties kokā, to nolauzis, kā dēļ cietuši arī citi spēkrati, kuriem uzgāzies krītošais koks. Runā, ka avāriju izraisījis apsardzes kompānijas automobiļa vadītājs.

Automašīnas vadītājs nakti pavadījis aiz restēm un, kā var noprast, jau sniedzis pirmās liecības. Atbildība par viņa izraisīto avāriju ir nopietna – brīvības atņemšana līdz 15 gadiem un tiesību atņemšana uz laiku līdz pat 10 gadiem. Pagaidām noslēpumā paliek – šoferis vienkārši vizinājies ar apsardzes firmas automobili vai arī, pamatīgā ķitē esot, pildījis darba pienākumus. Aculiecinieki runā, ka automašīnā bijuši trīs cilvēki, viens paguvis aizmukt nezināmā virzienā. Policijai šādas informācijas patlaban nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koks, kas tagad sazāģēts guļ ceļmalā, Maskavas ielā audzis daudzus, daudzus gadus un līdz šim pārdzīvojis visas vētras un negaisus, taču tagad sabrucis no kāda maza automobiļa Seat trieciena, ko saņēma vakar ap vieniem naktī.

Trīs brāļi savukārt savas automašīnas – divus Mercedes un vienu Audi, jau labu laiku uz nakti atstājuši šajā vietā, un ar tiem nekas slikts līdz šim nebija noticis. Tas līdz brīdim, kamēr Seat ielidoja kokā un koks uzkrita virsū visiem trim spēkratiem, tos krietni apskādējot.

Viens no brāļiem ar savu krītošā koka skarto Audi jau paguvis no rīta aizbraukt prom, savukārt otra Mercedes automobilim arī būs ko remontēt.

Vēl kāds Maskavas ielā sastapts vīrietis stāsta – viņš nelaimes vietā bijis vēl pirms sabojāto spēkratu saimniekiem un faktiski redzējis pirmās minūtes pēc avārijas. Mazajā Seat bijuši divi cilvēki. Aculiecinieki stāsta: ”Tas, kurš bija pie stūres, izkāpa no auto pats. Nostrādāja drošības spilveni, viņam bija pārsista galva. Otrs bija mazliet iespiests mašīnā, bet viņu izvilka ārā. Atbrauca mediķi, ar viņu palīdzību vīrieti izdevās atbrīvot vēl pirms glābēju atbraukšanas. Ugunsdzēsēji viņu izvilka no auto.”

Cilvēki apgalvo, ka automašīna bija trafarēta un uzraksti vēstīja, ka tā pieder kādai apsardzes firmai. Ļaudis nosauc Securitas, ko, kā vēsta mājaslapa, Latvijā pārstāv SIA Ave Lat Sargs. Raidījums Degpunktā ar šo uzņēmumu sazinājies vairākkārt, taču vadītājas visu laiku nav birojā un citi darbinieki nekādi nespēj komentēt, vai negadījumā tiešām iesaistīta viņu automašīna un viņu kolēģi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl