Apmeklē restorānus, bet par ēdienu nemaksā! Aiztur kārtējo krāpnieku

Pievienot komentāru
Apmeklē restorānus, bet par ēdienu nemaksā! Aiztur kārtējo krāpnieku
FOTO: LETA

Vakar, 13. jūlijā, vēlu vakarā Rīgā, Slokas ielā, kāds vīrietis iegājis ēstuvē un pasūtījis picu. Uz oficiantu jautājumu par apmaksas veidu vīrietis apgalvojis, ka maksāšot skaidrā naudā. Pēc maltītes vīrietis ilgi vilcinājies ar apmaksu, līdz nolēmis doties prom nesamaksājot.

Ēstuves darbinieki piegājuši pie vīrieša un atgādinājuši, ka viņš nav samaksājis. Uz to vīrietis atbildējis, ka viņam nav naudas un viņš nemaz neesot grasījies maksāt. Darbinieki izsauca policiju.

Notikuma vietā ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, kuri 1970. gadā dzimušo vīrieti turpat ēstuvē aizturēja. Aizturētais jau iepriekš sodīts par krāpšanām nelielā apmērā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par krāpšanu nelielā apmērā. Par šādu likumpārkāpumu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šis gan nav vienīgais gadījums, kad šovasar aizturēti cilvēki, kas darbojās pēc līdzīgas shēmas. Jau jūlija sākumā ziņojām par gadījumu, kad tika aizturēts vīrietis, kurš regulāri apmeklēja restorānus un par maltītēm ļaunprātīgi nemaksāja. Tāpat konstatēti arī gadījumi, kad ēdiens pasūtīts uz mājām un nav veikta apmaksa.