2 komentāri

Vairākas kārtības sargu ekipāžas Maskavas forštatē pavisam nesen tvarstīja huligānu grupiņu, kas, piedaloties jauniešiem vien zināmā spēlē, bija nolēmuši apķēpāt ceļazīmes.

Brīvdienas pievakarē kāda vērīga Maskavas forštates iedzīvotāja ievērojusi vairāku huligānu nedarbus un par redzēto, nekavējoties ziņojusi policistiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trīs jaunieši sešpadsmit, septiņpadsmit gadu. Visi trīs tumšas krāsas treniņtērpos vienam laikam esot bijuši balti apavi, visi kapucēs. Mugursomas. Vairāk nekādas informācijas nav. Aizskrēja no Balvu, Maskavas krustojuma manēžas virzienā. Pie krustojuma apzīmēja ceļazīmi.

Sarunas laikā ar puikām kārtības sargi noskaidrojuši, ka visi trīs ķēpātāji ir nepilngadīgi, tādēļ viņu tālākais ceļš veda uz tuvējo policijas dežūrdaļu.

Foto

Sarunas laikā ar inspektoriem aizturētie huligāni atzinuši, ka ķeburs uz ceļazīmes ir paraksts, savukārt tā atstāšana pēc iespējas neiedomājamākā vietā ir sava veida sacensība ar citiem ielu māksliniekiem. Savukārt šajā vakarā puikas nolēmuši apzīmēt tieši šo ceļazīmi, jo vēlējušies izbaudīt adrenalīnu.

Visticamāk, šis nav pirmais trijotnes mākslas darbs, tādēļ, ja nu arī jūsu īpašumu rotā tieši šāds paraksts, likuma sargi jūs aicina vērsties tuvējā policijas iecirknī.

Video

TOP komentāri

 • Oskars
  +1 +1 0

  Oskars

  "Mākslas darbs" saucās. Īstu graffiti tiešām varētu nosaukt par sava veida mākslas darbu. Bet šos tagus?...
 • Agnese.
  +1 +1 0

  Agnese.

  Es vēlējos pajautāt Degpunktā vadītājiem un režisotriem, Jums neliekas muļķīgi tik ļoti afišēt un parādīt pusei Latvijas tos graffitī mākslinieku parakstus? Viņi šādā veidā savā vecuma grupā izpelnās atzinību un apbrīnu. Viņi takad o

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl