Apdzērušies Rīgas tīņi sadauza piecas automašīnas

Komentāri
Apdzērušies Rīgas tīņi sadauza piecas automašīnas
Foto: Flickr.com / Quinn Dombrowski

Naktī uz ceturtdienu Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Jasmuižas ielu, kur pamanīti vairāki jaunieši, kuri bojā automašīnas, informē Valsts policija.

Likumsargi ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka sabojātas piecas automašīnas – kāds automobilis bija saskrāpēts ar nazi, bet citam sperts ar kājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpat notikuma vietā policisti aizturēja četrus jauniešus – divus 1998. un divus 1999. gadā dzimušus puišus, kuri atradās 0,7 līdz 3 promiļu alkohola reibumā.

Nepilngadīgie jaunieši tika nodoti vecākiem, taču par piecu automašīnu bojāšanu uzsākti kriminālprocesi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl