Bezpajumtnieki nogalinājuši pudeles brāli un paslēpuši līķi pamestā ēkā

Komentāri

Apcietināti četri bezpajumtnieki, kuri nogalināja savu pudeles brāli un paslēpa viņa līķi pamestā ēkā Maskavas ielā.

Policijas rīcībā nonāca informācija, ka vīrieši paslēpuši vīrieša līķi ēkā, kur paši mitinās. Pārbaudot šo informāciju, policisti veica pārbaudi norādītajā vietā un tur tiešām atrada 1979. gadā dzimuša vīrieša līķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc pāris stundām likumsargi tur aizturēja arī iespējamās vainīgās personas – četrus vīriešus.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 10. janvārī četri bezpajumtnieki kopā ar kādu vīrieti lietojuši alkoholiskos dzērienus kādā pamestā ēkā. Cietušais kādu no bezpajumtniekiem apsaukājis, tādēļ viņu starpā izcēlies konflikts. Tā laikā 1974. gadā dzimušais vīrietis uzbrucis cietušajam un viņu nožņaudzis ar siksnu. Pēcāk kopā ar 1977. gadā dzimušo vīrieti tajā pašā ēkā paslēpjot nogalinātā vīrieša mirstīgās atliekas.

1974. un 1977. gadā dzimušie vīrieši atzina savu vainu noziegumā, savukārt pārējo divu vīriešu saistība ar notikušo vēl tiek skaidrota. Aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā.
Pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību grupā. Par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Svētdien, 18. janvārī 1974. un 1977. gadā dzimušajiem vīriešiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl