Bezpajumtnieki nogalinājuši pudeles brāli un paslēpuši līķi pamestā ēkā

0 Komentāru
Bezpajumtnieki nogalinājuši pudeles brāli un paslēpuši līķi pamestā ēkā
Foto: Alosh Bennett/Flickr

Apcietināti četri bezpajumtnieki, kuri nogalināja savu pudeles brāli un paslēpa viņa līķi pamestā ēkā Maskavas ielā.

Policijas rīcībā nonāca informācija, ka vīrieši paslēpuši vīrieša līķi ēkā, kur paši mitinās. Pārbaudot šo informāciju, policisti veica pārbaudi norādītajā vietā un tur tiešām atrada 1979. gadā dzimuša vīrieša līķi.

Jau pēc pāris stundām likumsargi tur aizturēja arī iespējamās vainīgās personas – četrus vīriešus.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 10. janvārī četri bezpajumtnieki kopā ar kādu vīrieti lietojuši alkoholiskos dzērienus kādā pamestā ēkā. Cietušais kādu no bezpajumtniekiem apsaukājis, tādēļ viņu starpā izcēlies konflikts. Tā laikā 1974. gadā dzimušais vīrietis uzbrucis cietušajam un viņu nožņaudzis ar siksnu. Pēcāk kopā ar 1977. gadā dzimušo vīrieti tajā pašā ēkā paslēpjot nogalinātā vīrieša mirstīgās atliekas.

1974. un 1977. gadā dzimušie vīrieši atzina savu vainu noziegumā, savukārt pārējo divu vīriešu saistība ar notikušo vēl tiek skaidrota. Aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā.
Pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību grupā. Par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Svētdien, 18. janvārī 1974. un 1977. gadā dzimušajiem vīriešiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

0 Komentāru