Komentāri

Angliju satriekusi 14 gadus vecas meitenes Alises Gross pazušana. Viņas bezvēsts prombūtnē, visticamāk, vainojams Latvijas pilsonis Arnis Zaļkalns, kurš arī šobrīd nekur nav atrodams.

Pastāv liela varbūtība, ka agrāk tiesātais vīrietis meiteni nogalinājis. Britu policija strādā pastiprinātā režīmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No Latvijas likumsargiem Londona saņēmusi informāciju, ka Zaļkalns ir agrāk tiesāts par sievas slepkavību un septiņus gadus sēdējis cietumā.

Tieši tāpēc pastāv aizdomas, ka vīrietis meiteni nogalinājis. Šodien britu policijā sniedz lakoniskus komentārus par Arņa Zaļkalna meklēšanas pasākumiem, taču uz Latviju viņš nebūšot aizbēdzis, domā Anglijas likumsargi.

Šobrīd Lielbritānijā izsludināta 20 tūkstošus angļu mārciņu liela atlīdzība par informāciju, kas palīdzētu atrast Arni Zaļkalnu.

Likumsargi gan aicina pašiem necensties viņu aizturēt, jo vīrietis var būt bīstams. Latvijas policijā savukārt norāda, ka šobrīd viņi Lielbritānijā vajāto vīrieti nemeklē, jo viņš gluži vienkārši vēl nav izsludināts starptautiskā meklēšanā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl