Komentāri

Sludinājumu portālus cilvēki izmanto, lai pirktu, pārdotu un iemainītu kādu preci vai pakalpojumu, taču reizēm starp rindiņām lasāmi arī netipiski piedāvājumi, piemēram, palīdzēt atrisināt senu konfliktu, patiesībā ar to domājot – īstenot pasūtījuma slepkavību. Kāda Lielbritānijas latviete centusies pasūtīt paziņas slepkavību, atriebjoties par senu pāridarījumu.

Janvāra sākumā policisti saņēmuši ziņas, ka Rīgā tiek plānota pasūtījuma slepkavība, kas tiks vērsta pret kādu valsts iestādes darbinieku, kārtojot personiskus rēķinus. Potenciālais slepkavības pasūtītājs – kāda 33 gadus veca sieviete, kura tobrīd atradās Lielbritānijā, ziņas par to, kas un kā būs jādara, pa e-pastu sūtīja potenciālajam slepkavam uz Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz apsūdzēto sola gan sēdīsies tikai pasūtītāja, jo reālu izpildītāju viņa nebija paspējusi atrast. Ar sievieti dienu un nakti “čatojuši” policisti, līdz guvuši pārliecību, ka sievietes nodomi ir īsti.

Kopumā policijā atzīst, ka likumsargi nav noslogoti ar pasūtījuma slepkavību izmeklēšanām un to novēršanu. Latvija šajā ziņā ir priekšā daudzām Eiropas valstīm.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl