Komentāri
Alberta laukumā pieķerts jauniešu bariņš “malkojam” Laplandia Vodka
Michael Pollak / Flickr

Ceturtdien, 6. oktobrī, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki no pilsētas videonovērošanas centra saņēma informāciju, ka Alberta laukumā vairākas personas lieto alkoholiskos dzērienus. Likumsargi devās turp…

“Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanīja piecas personas, blakus viņām stāvēja atvērts degvīna Laplandia Vodka iepakojums. Sazinoties ar pilsētas videonovērošanas centra darbiniekiem kārtības sargi noskaidroja, kuras personas lietojušas alkoholu,” informē policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunieši sākotnēji noliedza, ka lietojuši alkoholu, taču norādot uz videonovērošanas kamerām, tomēr atzinās. Personas datu pārbaudes laikā, konstatēts, ka divas jaunietes ir nepilngadīgas.

Ņemot vērā konstatēto pārkāpēju skaitu uz notikuma vietu izsaukta vēl viena autopatruļa. Notikuma vietā viena no ekipāžām sastādīja trīs pilngadīgajiem jauniešiem administratīvā pārkāpuma protokolus par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl