Aktivizējušies jauni, daudz nekaunīgāki krāpnieki. Policija aicina uzmanīties

Komentāri
Aktivizējušies jauni, daudz nekaunīgāki krāpnieki. Policija aicina uzmanīties
Foto: Flickr.com / matias jaramillo

Pēdējā laikā aktivizējušies dažādi krāpnieki, kuri izmanto vairākas sen zināmas metodes un shēmas, lai izspiestu no cilvēkiem naudu, brīdina Valsts policija.

Likumsargi reģistrējuši vairākas epizodes, kad krāpnieki nomet maku vai maisiņu ar naudu. Sagaidot, kad izvēlētais upuris to paceļ, viņš tiek informēts, ka makā vai maisiņā trūkst naudas, tādēļ upurim liek šo summu samaksāt, vai arī mantu pārbaudes laikā tiek nozagtas viņa personiskās mantas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat reģistrētas vairākas epizodes, kad krāpnieki piedāvā iegādāties noteiktas firmas traukus, kurus pēc tam it kā var nodot veikala pārstāvniecībā un saņemt par tiem lielāku naudu, tādējādi it kā gūstot peļņu.

Atgādinām, ka krāpnieki izmanto dažādas metodes un iepriekš izraugās savus upurus, tādēļ aicinām ikvienam būt uzmanīgam un aizdomās par krāpniecības gadījumiem noteikti ziņot policijai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl