Aktivizējušies jauni, daudz nekaunīgāki krāpnieki. Policija aicina uzmanīties

Komentāri
Aktivizējušies jauni, daudz nekaunīgāki krāpnieki. Policija aicina uzmanīties
Foto: Flickr.com / matias jaramillo

Pēdējā laikā aktivizējušies dažādi krāpnieki, kuri izmanto vairākas sen zināmas metodes un shēmas, lai izspiestu no cilvēkiem naudu, brīdina Valsts policija.

Likumsargi reģistrējuši vairākas epizodes, kad krāpnieki nomet maku vai maisiņu ar naudu. Sagaidot, kad izvēlētais upuris to paceļ, viņš tiek informēts, ka makā vai maisiņā trūkst naudas, tādēļ upurim liek šo summu samaksāt, vai arī mantu pārbaudes laikā tiek nozagtas viņa personiskās mantas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat reģistrētas vairākas epizodes, kad krāpnieki piedāvā iegādāties noteiktas firmas traukus, kurus pēc tam it kā var nodot veikala pārstāvniecībā un saņemt par tiem lielāku naudu, tādējādi it kā gūstot peļņu.

Atgādinām, ka krāpnieki izmanto dažādas metodes un iepriekš izraugās savus upurus, tādēļ aicinām ikvienam būt uzmanīgam un aizdomās par krāpniecības gadījumiem noteikti ziņot policijai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl