Aizvadītās nedēļas traģēdija – ceļu policists izraisa smagu autoavāriju un iet bojā

4 komentāri
Aizvadītās nedēļas traģēdija – ceļu policists izraisa smagu autoavāriju un iet bojā

Skatoties uz aizvadītajā nedēļā Ziepniekkalnā notikušo avāriju daudzi aculiecinieki noteikti nodomāja – pie stūres vieglajam auto atkal sēdies kāds pārgalvis. Un var jau būt, ka tā, ja vien viņš nestrādātu ceļu policijā.

43 gadus vecais Ceļu policists Rolands pagājušajā nedēļā ar savu privāto automašīnu Audi ar vācu numuriem, devās nelielā izbraucienā, mājās atstājot ģimeni – sievu un trīs nepilngadīgus bērnus. Ziepniekkalnā brīdī, kad Rolands izdomāja gāzes pedāli iespiest dziļāk grīdā, ceļā parādījās šķēršļi. Tieši pusstundu pirms pusnakts iepretim Valdeķu ielas 53. namam notika smaga sadursme. Audi lielā ātrumā apbraucot ceļa malā novietotu kravas automašīnu, ietriecās pasažieru autobusā.

Autobusa vadītājs esot visiem spēkiem centies izbēgt no sadursmes, taču vieglais auto priekšā parādījies pārāk ātri, turklāt pa gabalu tas nav bijis pat redzams.

Diemžēl mediķiem turpat uz vietas veicot reanimācijas pasākumus neizdevās glābt smagi savainotā vīrieša dzīvību. Notikušā izmeklēšanā nekavējoties iesaistījušies likumsargi.

Foto

Vēl tiks pārbaudīts, vai policists pie stūres nebija sēdies dzērumā. Jāpiebilst gan, ka iepriekšējā dienā viņš vēl bijis darbā un izbrauciens ar privāto auto noticis jau pēc maiņas beigām.

Par laimi, neviens cits cilvēks negadījumā nav cietis. Arī autobusa šoferis palicis neskarts un liecinājis, ka pieturā Ziepniekkalnā izlaidis pēdējos pasažierus, izslēdzis maršruta numura apgaismojumu un lēnā gaitā devies uz galapunktu.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl