Pagājušās nedēļas nogales atskats – Toyota autovadītāju no noslīkšanas purvā izglābj aculiecinieks

1 komentārs

Sestdien, 13. februārī, Rīgā, Biķernieku ielā, starp Lielveikalu Rimi un Juglas papīrfabrikas ciematu, avarēja vieglā automašīna Toyota. Spēkrats iebrauca purvainā ūdenstilpnē, un automašīnas vadītāja, iespējams, būtu noslīkusi pati savā auto, taču, par laimi, viņai palīgā piesteidzās kāds aculiecinieks.

Sestdienas rītā ceļu klāja “melnais ledus”, un automašīna Toyota Auris saslīdējusi un ielidojusi ceļmalā esošajā purvainajā ūdenkrātuvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēkrats sācis grimt, bet sieviete vēl atradusies tā salonā. Avārijas aculiecinieks, kāds vīrietis, kurš tieši tobrīd braucis garām, nebaidījās samērcēt drēbes un meties cietušajai palīgā. Sieviete izglābusies.

Foto

Ūdenī nogrimušās automašīnas vadītāja tagad vērsīsies pie apdrošinātājiem, lai tie apmaksātu gandrīz pilnībā noslīkušajam auto radīto skādi. Sievietes tuviniekiem gan tas ir mazs mierinājums, saprotot, ka nesakopta ceļa dēļ varēja iet bojā tuvs cilvēks.

“Ko es varu pateikt! Diemžēl Latvijas Valsts ceļi pienācīgi neseko līdzi ceļu stāvoklim, kaut gan naudu nodokļu veidā savāc diezgan lielu. Atliek tikai vēlēt visu to labāko un lai vairāk nebūtu upuru. Par laimi, šoreiz viss beidzās veiksmīgi. Liekēži!” saka cietušās sievietes radinieks.

Skaties video!

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
    0 0 0

    zvaigžņu vilks

    kārtējais gudrinieks kas nav dzirdējis autoskolā kas ir drošs kustības ātrums -
    šobrīd ir ziema, mēs esam Latvijā - var snigt , apledot un būt migla. nav katram ar greideri pakaļ jāskrienu un ar liekšķeri smiltis jāber

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl