Aizvadītās diennakts negadījumi – satraumējas uz slidenajiem ceļiem, bļitokojot salauž kāju, avārijā mirst sieviete, bet vaininieks ”aizlaižas”

0 Komentāru
Aizvadītās diennakts negadījumi – satraumējas uz slidenajiem ceļiem, bļitokojot salauž kāju, avārijā mirst sieviete, bet vaininieks ”aizlaižas”
(Foto: LETA)

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1360 izsaukumiem, no tiem 247 bija saistīti ar dažāda veida traumām, bet VUGD darbinieki piedalījušies desmit glābšanas darbos. Daļa negadījumu saistīti ar apsaldēšanos un slidenajiem ceļiem, taču bijusi saindēšanās ar spaisu un alkoholu, kā  arī traģisks negadījums, kura vaininieks ir gļēvi pametis notikuma vietu. 

Paslīd un gūst traumas

Aizvadītajā diennaktī palīdzība sniegta pieciem cilvēkiem vecumā no 55 līdz 82 gadu vecumam, kuri uz slidenām ietvēm guvuši galvas traumas, roku lūzumus un vienā gadījumā muguras traumu.

Gūst apsaldējumus

Kurzemē saistībā ar ķermeņa atdzišanu sniegta palīdzība kādam 75 gadus vecam vīrietim, kurš nakti pavadījis uz ielas. Vidzemē kāds 61 gadu vecs vīrietis atrasts guļam grāvī, no kura nespējis piecelties, iespējams, hronisku saslimšanu dēļ. Vīrietis guvis virspusēju kāju apsaldējumu.
Rīgas reģionā viegla ķermeņa atdzišana konstatēta kādam 43 gadus vecam vīrietim, kurš bijis alkohola reibumā.

Avārijā iet bojā sieviete, vaininieks aizmūk

Vakar, 23. janvārī, vakarā ceļu pagaidām nenoskaidrota autovadītāja izraisītā satiksmes negadījumā Jelgavas novada Elejā gājusi bojā kādas automašīnas pasažiere. Ap plkst.20.15 Elejā, Lietuvas ielā nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu Mazda 626, izraisīja sadursmi ar automašīnu Audi A6 Avant, kuru vadīja 1984.gadā dzimis vīrietis. Pēc sadursmes Audi nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā gāja bojā 1933.gadā dzimusī šīs automašīnas pasažiere.
Kā norāda policija, Mazda vadītājs notikuma vietu atstāja pirms policijas ierašanās, pārkāpjot noteikto kārtību.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēts 61 ceļu satiksmes negadījums

Vakar dienas vidū, plkst.12.25 Rīgā, Satekles un Kurbada ielu krustojumā sadūrušās 1992.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna Ford un 1972.gadā dzimušā vīrieša automašīna Volvo. Negadījumā cietis Volvo vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā.

Vakarā Jelgavā, Satiksmes ielā, pie degvielas uzpildes stacijas Statoil pagaidām nenoskaidrota automašīna uzbrauca 1942.gadā dzimušam gājējam, kurš pēc negadījuma nogādāts slimnīcā.

Savukārt naktī, Ogrē, Rīgas ielā automašīna Opel Astra iebrauca grāvī, apgāzās un aizdegās. Negadījumā cietis tās vadītājs, 1943.gadā dzimis vīrietis.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēts 61 ceļu satiksmes negadījums, kuros bojā gājis viens cilvēks un vēl pieci cietuši.

Sapīpējas spaisu un nonāk slimnīcā

Aizvadītajā diennaktī slimnīcā nonākuši divi jaunieši, kas saindējušies pēc augu maisījuma jeb spaisa lietošanas. Viens no gadījumiem bija Kurzemē, kur slimnīcā nogādāts 13 gadus vecs jaunietis, bet otrs gadījums bija Rīgas reģionā, kur pēc saindēšanās ar spaisu slimnīcā nogādāts 18 gadus vecs jaunietis.

Pusaudze saindējas ar alkoholu

Tikmēr Kurzemē palīdzība sniegta kādai 17 gadus vecai jaunietei, kurai konstatēta saindēšanās ar alkoholu.

No degošas ēkas Ventspilī evakuēti 12 cilvēki

Piektdien no dzīvojamās mājas Ventspilī, kurā kādā dzīvoklī bija izcēlies ugunsgrēks, evakuēti 12 cilvēki. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas evakuēti astoņi cilvēki. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā un dzēšot liesmas ugunsnelaimes skartajā dzīvoklī, no ēkas evakuēti vēl četri cilvēki. Ugunsnelaimē cilvēki nav cietuši.

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 13 ugunsgrēki

No ezera krastā nogādā kāju lauzušu makšķernieku

Vakar no Šūnezera Daugavpilī drošībā krastā nogādāts kāds zemledus makšķernieks, kuram konstetēts kājas lūzums. Cietušais cilvēks nogādāts drošībā un nodots mediķu aprūpē.

0 Komentāru