Komentāri
Aizvadītajā nedēļā Salaspilī izceļas netipisks ugunsgrēks; visticamāk, atbildīgs būs namu pārvaldnieks

Kāda pavisam netipiska ugunsnelaime šonedēļ izcēlās Salaspilī un tā kalpo kā atgādinājums visiem namu pārvaldniekiem laikus parūpēties par apsaimniekojamo māju elektroinstalācijām. 

Proti, Skolas ielas 13. namā vienlaikus notikušas vairākas elektroierīču aizdegšanās teju vai visos dzīvokļos. Visticamāk, tagad par sabojāto tehniku būs jāatbild mājas pārvaldniekam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zaudējumi visā mājā lēšami tūkstošos, ne simtos, un saprotams, ka apsaimniekotājs droši vien centīsies vainu novelt uz uzņēmumu “Latvenergo”.

Kaut gan iedzīvotāji ir pārliecināti, ka neviens cits kā tikai pārvaldnieks ir atbildīgs par notikušo.

Plašāk skaties šovakar raidījumā “Degpunktā Sestdienā” plkst. 20.35!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl