Aizvadītajā diennaktī uz ceļiem 65 negadījumi

Komentāri
Aizvadītajā diennaktī uz ceļiem 65 negadījumi
Foto: Flickr

Uz Latvijas ceļiem aizvadītajā diennaktī reģistrēti 65 ceļu satiksmes negadījumi, kuros kopumā cietuši 13 cilvēki, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Cietušo vidū ir arī seši velosipēdisti un gājēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījums noticis Amatas novada Drabešu pagastā uz autoceļa Drabeši – Līvi. Kāda 1952 gadā. dzimusi sieviete, vadot Subaru Forester, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta kāda 1963. gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta slimnīcā.

Negadījums noticis arī Liepājā. Tur kāds automašīnas Volkswagen Golf autovadītājs, izbraucot no ēkas Mežu ielā pagalma uz Ventspils ielu, diennakts tumšajā laikā nepārliecinājās par sava manevra drošību, uzbrauca kādai velosipēdistei – 1964. gadā dzimušai sievietei. Avārijā cieta velosipēdiste, kura nogādāta slimnīcā.

Savukārt Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā kāda 1965. gadā dzimusi sieviete, vadot Audi A4, nepalaida smago automašīnu Iveco, kurai būtu jādod priekšroka. Miesas bojājumus guva kravas automašīnas vadītājs – kāds 1985. gadā dzimis vīrietis un automašīnas pasažieris – 1983. gadā dzimis vīrietis.

Tāpat diennakts laikā policija izrakstījusi divus simtus protokolu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl