Komentāri
Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos dzīvību zaudējuši četri cilvēki
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos gājuši bojā četri cilvēki. Jelgavā, Bauskas ielā, aizdegoties divstāvu neapsaimniekotai ēkai 52 kvadrātmetru platībā, dzīvību zaudējuši divi – 55 un 60 gadus – veci vīrieši.

Tāpat divi cilvēki gājuši bojā ugunsgrēkā Rīgā, Mālu ielā, kur nodegusi dārza mājiņa 25 kvadrātmetru platībā. Kā iemesls ugunsnelaimei tiek minēts neuzmanīga rīcība ar uguni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā aizvadītajā diennaktī dzēsti 12 ugunsgrēki, no tiem Rīgā pieci, citās pilsētās – divi, bet novados pieci.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl