Komentāri
Aizvadītajā diennaktī nodegušas vairākas saimniecības ēkas; cietuši 5 cilvēki
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 54 izsaukumus – 31 izsaukums bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt četri no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos kopumā cietuši pieci cilvēki.

Priekules novada Bunkas pagastā plašs ugunsgrēks izcēlās kūts ēkā. Ierodoties notikumu vietā, glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu dega kūts 180 kvadrātmetru platībā, blakus esošās dzīvojamās mājas jumts 8 kvadrātmetru platībā un divu šķūņu jumti ar kopējo platību 12 kvadrātmetri. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.43.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Alūksnes novada Kalncempju pagastā, dega saimniecības ēkas (kūts, siena šķūnis un lauksaimniecības tehnikas novietne) 550 kvadrātmetru platībā un blakus degošajām ēkām atradās arī dzīvojamā māja. Ugunsgrēkā cieta sieviete, kura guva apdegumus, bet viņa no medicīniskās palīdzības atteicās. Ugunsgrēkā sadega trīs mājputni un seši mājlopi. Ugunsdzēsēji glābēji šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku likvidēja plkst. 21.39 un viņiem izdevās no liesmām nosargāt blakus esošo dzīvojamo māju, garāžu un šķūnīšus. Kā iespējamais ugunsgrēka iemesls tiek minēts īssavienojums elektroierīcēs.

Rēzeknes novada Stoļerovas pagastā bija izcēlies kādā saimniecības ēkā. Ierodoties notikumu vietā, ar atklātu liesmu dega kūts ēka 119 kvadrātmetru platībā un tās piebūve 16 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.48 un kā tā izcelsmes iespējamais iemesls tiek minēts īssavienojums elektroierīcēs.

Tikmēr Liepājā, Grīzupes ielā ugunsgrēks bija izcēlies kādā daudzstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikumu vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deviņstāvu dzīvojamās mājas devītā stāva dzīvoklī dega mēbeles 4 kvadrātmetru  platībā. No degošā dzīvokļa tika izglābts 62 gadus vecs vīrietis, kurš bija saindējies ar degšanas produktiem un 90 gadus veca sieviete no blakus dzīvokļa. Izglābtais vīrietis un evakuētā sieviete tika nodoti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji arī devās dzēst ugunsgrēku, kuros dega atkritumi, sausā zāle, zaru kaudze, elektrības rozete, celms, riepas, ārsienas siltumizolācija, ārdurvis, vieglā automašīna, trīs dārza mājas un divos gadījumos arī bez uzraudzības atstāts ēdiens uz plīts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl