Komentāri
Aizvadītajā diennaktī degušas trīs automašīnas un pirtis
(Foto: LETA)

Pagājušajā diennaktī Rīgā degušas trīs automašīnas, valstī – vairākas pirtis, bet Vidzemē ar tvana gāzi saindējušies bērni, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vienas automašīnas degšanas platība bijusi četri kvadrātmetri, bet pārējo – aptuveni divi kvadrātmetri. Vēl viens spēkrats 0,2 kvadrātmetru platībā dedzis Cēsīs. Kopumā VUGD vakar saņēmis 44 izsaukumus, no kuriem 23 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 Vakar nodegušas vai ugunsgrēkos stipri bojātas arī vairākas pirtis

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā nodegušas vai stipri bojātas vairākas pirtis.

Rugāju novadā degusi pirts 30 kvadrātmetru platībā, Daugavpils novadā – 12 kvadrātmetru, bet Rīgā – piecu kvadrātmetru platībā, papildus degot arī malkai trīs kubu apjomā.

Vidzemē ar tvana gāzi saindējušies divi bērni

Vakar Vidzemē ar tvana gāzi saindējušies divi bērni – deviņus gadus vecs puika un četrus gadus veca meitene. Mājā, kur bērni atradušies, par agru aizvērts krāsns aizbīdnis, tāpēc izplatījusies tvana gāze. Abi bērni nogādāti slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl