Komentāri

Latviju šajās dienās skāris pamatīgs karstuma vilnis, un diemžēl tam ir bijušas traģiskas sekas. Brīvdienās ūdenstilpnēs ir noslīkuši seši cilvēki, bet vēl vairākiem nācies saskarties ar pārkaršanu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste norāda, ka bez noslīkušajiem ir arī vēl divi cilvēki, kas pazuduši bez vēsts un glābējiem ir nepatīkamas aizdomas, ka arī viņu pazušana ir saistīta ar nelaimes gadījumiem uz ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video:

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja norāda, ka aizvadītajās brīvdienās mediķiem ir bijis daudz darba, kas saistīts ar iedzīvotāju vēlmi uzturēties ārā un doties peldēties.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl