Aizvadīta asiņaina diena uz Latvijas autoceļiem

1 komentārs
Aizvadīta asiņaina diena uz Latvijas autoceļiem
Ekrānuzņēmums

Melnā diena uz Latvijas autoceļiem – notikušas vairākas ļoti smagas avārijas, un gājuši bojā cilvēki. Pirmais lielais negadījums notika agri no rīta uz Bauskas šosejas, kad sadūrās divi mikroautobusi un vieglā automašīna. 

Šorīt īsi pēc sešiem uz Bauskas šosejas notika traģiska avārija. Steigā apdzenot priekšā lēnāk braucošos automobiļus, liktenīgu kļūdu pieļāva kāda kravas mikroautobusa šoferis, savainojot vairākus cilvēkus un vienu nogalinot.

Ap pulksten sešiem no rīta satiksme uz Bauskas šosejas nemaz nebija tik intensīva, lai provocētu veikt pārgalvīgus apdzīšanas manevrus, bet tomēr sarkanais mikroautobuss Peugeot ar Polijas numuru, virzoties Bauskas virzienā, nezināmu iemeslu dēļ iebrauca pretējā braukšanas joslā, izraisot sadursmi ar diviem citiem automobiļiem – Volkswagen “busiņu” ar Vācijas numuru un Volvo markas automašīnu, kas reģistrēta Latvijā.

Notikuma vietā gāja bojā Volvo šoferis. Pārējie cietuši aizvesti uz Rīgas Austrumu slimnīcu.

Ārsti piebilst, ka smagāk cietušajiem pacientiem atlabšana būs ļoti ilga un smaga. Vēl smagāka situācija būs Polijas pilsonim, kurš pēc atlabšanas stāsies tiesas priekšā par negadījuma izraisīšanu, kā rezultātā gājis bojā cilvēks un vēl vairāki smagi cietuši. Šobrīd gan vēl nav zināms, vai vīrietis pie stūres sēdies alkohola reibumā, kas ir ļoti būtisks arguments un var būt izšķirošs, tiesai lemjot, vai Polijas pilsonis sēdēs cietumā, vai tiks cauri ar sodu, kas nav saistīts ar ieslodzījumu.