Aizturēts zaglis, kurš nejauši palicis ieslēgts kafejnīcas telpās

Komentāri
Aizturēts zaglis, kurš nejauši palicis ieslēgts kafejnīcas telpās
Foto: LETA

Vakar Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Dzirciema ielu, kur pie kādas kafejnīcas notverts zaglis. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka naktī no sestdienas uz svētdienu kafejnīcā noticis kāds pasākums. Pasākuma noslēgumā kafejnīcas darbiniece, zinot, ka nākamajā dienā ieradīsies darbā, darbavietā atstājusi savu somiņu ar dokumentiem.

Nākamajā dienā ierodoties darbā un atslēdzot kafejnīcu, sieviete pamanījusi, ka aizslēgtajās telpās atrodas kāds nepazīstams vīrietis ar viņas rokas somiņu. Vīrietis, iespējams, iepriekšējā vakara pasākuma laikā iekļuvis kafejnīcā, taču nav pamanīts, tādēļ ticis ieslēgts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsargs šo personu aizturējis un izsaucis policiju. Policisti 1972. gadā dzimušo vīrieti nogādāja iecirknī, savukārt kafejnīcas darbiniece atguva somu ar visiem dokumentiem.

Par zādzību, iekļūstot telpā, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl